REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Alamo Group Europe wycofał się z zamiaru zakupu dywizji Ursusa w Dobrym Mieście

2019-10-30 23:16
publikacja
2019-10-30 23:16
Dodaj Bankier.pl w Google

Alamo Group Europe podjął decyzję o wycofaniu się z zamiaru zakupu dywizji Ursusa w Dobrym Mieście - poinformował Ursus w komunikacie. Nie podano przyczyn tej decyzji.

W połowie czerwca Ursus i Alamo Group Europe Ltd. podpisali wstępny i niewiążący list intencyjny, na podstawie którego rozpoczęto negocjacje dotyczące sprzedaży na rzecz Alamo części lub całości działalności prowadzonej przez Ursus w dywizji w Dobrym Mieście.

Planowana transakcja wchodziła w zakres realizowanego planu restrukturyzacyjnego Ursusa.

Akcjonariusze Ursusa mieli zdecydować 4 listopada o sprzedaży za minimum 5,8 mln zł zakładu w Opalenicy i za minimum 20 mln zł zakładu w Dobrym Mieście. (PAP Biznes)

pr/

Wakacje na giełdzie
Źródło:PAP Biznes
Tematy

Komentarze (1)

dodaj komentarz
1as
No to jedziemy na 50 groni. To jest chyba jakaś szerzej zaplanowana akcja dobicia pacjenta i przejęcia tego co zostanie.

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki