REKLAMA

Akcjonariusze Jujubee upoważnili zarząd do podwyższenia kapitału o 125 tys. zł

2020-09-02 18:16
publikacja
2020-09-02 18:16
fot. Jujubee / You Tube

Akcjonariusze Jujubee upoważnili zarząd do podwyższenia kapitału zakładowego spółki o maksymalnie 125 tys. zł z wyłączeniem prawa poboru - wynika z uchwał podjętych przez walne zgromadzenie spółki.

W opinii zarządu do uchwały napisano, że celem upoważnienia jest uelastycznienie, obniżenie kosztów oraz ograniczenie w czasie procedury podwyższenia kapitału zakładowego. Firma chce mieć możliwość jak najszybszego oraz najmniej skomplikowanego pozyskiwania nowego kapitału.

"Pozyskane w ten sposób środki finansowe umożliwią spółce rozpoczęcie oraz finansowanie nowych projektów, których realizacja powinna w istotny sposób wpłynąć pozytywnie na konkurencyjność oraz rentowność spółki. Dzięki temu upoważnieniu zarząd spółki będzie mógł także dostosować termin i wielkość emisji do aktualnych warunków rynkowych oraz aktualnych potrzeb spółki" - napisano.

Ponadto, spółka chce dzięki kapitałowi docelowemu rozpocząć realizację programu motywacyjnego, planowanego na lata 2021-2023, o przyjęciu którego także zdecydowało w środę walne zgromadzenie.

Uchwała w sprawie ustanowienia programu zakłada, że do uprawnionych osób mogłoby trafić do 250 tys. akcji. (PAP Biznes)

doa/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki