REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Akcjonariusze Bomi upoważnili zarząd do podwyższenia kapitału

2013-01-22 08:25
publikacja
2013-01-22 08:25

NWZ Bomi upoważniło w poniedziałek zarząd firmy do podwyższenia kapitału zakładowego poprzez emisję do 40 mln akcji - podała spółka w komunikacie. Upoważnienie wygaśnie z końcem grudnia 2015 r.

Walne upoważniło też zarząd do emisji warrantów subskrypcyjnych.

"Kapitał docelowy umożliwi zarządowi dokonanie w ciągu najbliższych miesięcy emisji nowych akcji i pozyskanie środków od inwestorów zewnętrznych na cele związane z poprawą płynności finansowej spółki oraz jej restrukturyzacją, zwłaszcza w ramach prowadzonego postępowania upadłościowego" - napisano w komunikacie. (PAP)

morb/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~Jan bez roli.
Pieniądz ma ogromną siłę, przebicia. Do grudnia pozostało dużo czasu. Proszę czekać cierpliwie na decyzje. Akcjonariusze Bomi SA wy bez dodatkowych, akcji. Już jesteście milionerami. To nie lipa 1 gr - 6 zł.Co proponuje ? Na razie należy spać z bidą, spokojnie. Ostatnia spółka co opuściła GPW w Warszawie to 4MD Pieniądz ma ogromną siłę, przebicia. Do grudnia pozostało dużo czasu. Proszę czekać cierpliwie na decyzje. Akcjonariusze Bomi SA wy bez dodatkowych, akcji. Już jesteście milionerami. To nie lipa 1 gr - 6 zł.Co proponuje ? Na razie należy spać z bidą, spokojnie. Ostatnia spółka co opuściła GPW w Warszawie to 4MD Media. Opuściła to mało. Ona akcjonariuszy okradła. W żywe, oczy. Okraść człowieka TEN nie zdaje sobie sprawy co, robi? Gdyż za to trzeba będzie odpowiedzieć. Przed Bogami. Najczęściej ta kara spada na dzieci czy wnuki. Człowiek osoba myśląca o tym powinna, wiedzieć! Taka moja, rada!
~bomi
ble ble ble ! a sklepy na poziomie sklepu GS , g.... na półkach i tylko ludzi odstraszają od zakupów !!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki