REKLAMA

Ailleron ma umowę na wdrożenie LiveBank w Emirates National Bank of Dubai

2016-08-17 16:57
publikacja
2016-08-17 16:57

Ailleron podpisał umowę z Emirates National Bank of Dubai na wdrożenie platformy LiveBank - podała spółka w komunikacie.

W kwietnia 2016 r. spółka Software Mind, należąca wówczas do grupy Ailleron SA (1 sierpnia 2016 r. nastąpiło połączenie Ailleron i Software Mind), podpisała porozumienie w formie listu intencyjnego, które obejmowało warunki wdrożenia platformy LiveBank w Emirates NBD w Dubaju oraz warunki realizacji tzw. "proof-of-concept" jako pierwszego etapu projektu. Po udanym "proof of concept", 15 sierpnia został podpisany z bankiem kontrakt, którego przedmiotem jest instalacja platformy LiveBank - wirtualnego oddziału - w Emirates NBD w Dubaju. Termin realizacji umowy przewidziany jest do 18 grudnia 2016 r.

Wartości kontraktu nie podano, ale nie przekracza ona 10 proc. kapitałów własnych spółki.

"Podpisanie umowy z Emirates NBD ma strategiczny charakter dla spółki i perspektyw rozwoju produktu LiveBank w długim okresie" - napisano w komunikacie.

"Należy oczekiwać, że Emirates NBD jako jeden z liderów tego regionu wyznaczy trend kolejnych wdrożeń LiveBanku na Bliskim Wschodzie" - dodano.

Emirates NBD jest największym bankiem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pod względem sprzedaży i sieci oddziałów. W roku 2015 aktywa banku przekroczyły 100 mld USD, a zysk 1,5 mld USD. Bank ma blisko 100 oddziałów w krajach Bliskiego Wschodu.(PAP)

gsu/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki