REKLAMA
Tour de spółki

AVG Internet Security 2012

2011-09-04 08:00
publikacja
2011-09-04 08:00
Skuteczniejszą ochronę, większą wydajność i prostszą obsługę ma zapewnić  najnowsza wersja oprogramowania antywirusowego, AVG Internet Security 2012. Dzięki nowym technologiom, służącym ochronie komputera, zwiększeniu jego wydajności oraz przyspieszeniu pobierania multimediów, nowy AVG 2012 jest lżejszy i szybszy niż jakikolwiek poprzedni produkt AVG.

Oprócz wielowarstwowej ochrony AVG (korzystającej z antywirusa opartego na sygnaturach, a także z analizy heurystycznej i behawioralnej), system AVG 2012 zawiera m.in. funkcje AVG Accelerator i AVG Advisor oraz kilka nowych technologii ochronnych.

AVG Accelerator optymalizuje proces pobierania plików i multimediów z wybranych serwisów, aby skrócić czas oczekiwania. Technologia ta powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników, którzy oczekiwali szybkiego i płynnego odtwarzania filmów online.

AVG Advisor stale monitoruje zasoby komputera i w razie potrzeby podpowiada użytkownikowi, prezentując dostępne sposoby optymalizacji wydajności systemu lub rozwiązania typowych problemów.

Główne zalety AVG 2012 w porównaniu z wersją AVG Internet Security 2011 to:

  • 50% mniejszy rozmiar pobieranego pliku i krótszy czas instalacji
  • 45% mniejsza średnia ilość zajmowanego miejsca na dysku
  • 20% mniej uruchomionych procesów i używanej pamięci
  • 10% krótszy czas ładowania

Najnowsza wersja AVG Internet Security 2012 zawiera zintegrowaną zaporę, a także technologię AVG LinkScanner, która pozwala na bezpieczne przeglądanie internetu oraz korzystanie z zakupów i bankowości online. System AVG Internet Security 2012 zgodnie współpracuje z pozostałymi usługami i aplikacjami AVG. Jest dostępny jest pod adresem: www.avg.pl.

Prostota obsługi

Klienci AVG wyrazili się jasno: „nie ma nic bardziej frustrującego niż oprogramowanie, które spowalnia działanie komputera lub przeszkadza w pracy.” Użytkownicy chcą zachować pełną ochronę, nie zwracając uwagi na to, że na ich komputerze działa jakikolwiek antywirus. System AVG Internet Security 2012 jest wyrazem powrotu AVG do korzeni. Klienci są bezpieczni, lecz nie skrępowani funkcjonowaniem systemu.

Wysoka jakość

AVG słucha swoich 98 milionów aktywnych użytkowników, by zrozumieć ich różnorodne potrzeby, a następnie maksymalnie ułatwić zapewnienie im bezpieczeństwa. Firma AVG wie, że każdy ich użytkownik może korzystać z internetu w różny sposób. Wielu klientów AVG posiada obecnie więcej niż jeden komputer domowy. Korzystają oni również z szeregu innych urządzeń, a także coraz częściej przeglądają internet przy użyciu telefonów komórkowych. Wachlarz produktów AVG pozwala użytkownikom indywidualnym oraz małym firmom precyzyjnie dobrać technologie zabezpieczeń do ich potrzeb.

System AVG 2012 odzwierciedla 20 lat doświadczenia i zaufania użytkowników AVG. Świat otaczających nas technologii wciąż się zmienia, a AVG stale utrzymuje pozycję innowacyjnej firmy w dziedzinie bezpieczeństwa. Firma AVG posiada 98 milionów aktywnych użytkowników, których opinie aktywnie przyczyniły się do powstania wersji AVG 2012. Główną misją firmy jest uzyskanie statusu najbardziej zaufanego partnera i doradcy użytkownika pragnącego w pełni korzystać

z potencjału  jaki daje internet. Społeczność użytkowników AVG pomaga nam na dwa sposoby. Po pierwsze: dostarczając najświeższych informacji o spotykanych w sieci zagrożeniach, a po drugie: dzieląc się z nami spostrzeżeniami i sugestiami dotyczącymi przyszłych funkcjonalności. Dzięki temu firma AVG jest w stanie co roku oferować klientom cały szereg najnowocześniejszych technologii.

Dostępność

Linia produktów AVG 2012 dostępna jest w 24 językach, w 170 krajach. Składa się z:


Robert Kamiński
Źródło:
Tematy
Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki