REKLAMA

AGROMA: Raport za wrzesień-październik 2016

2016-11-15 19:55
publikacja
2016-11-15 19:55
Syndyk masy upadłości spółki Agroma SA w upadłości przekazuje raport za październik 2016 :

1. Informacje na temat wystąpienia tendencji i zdarzeń w otoczeniu rynkowym emitenta, które w ocenie emitenta mogą mieć w przyszłości istotne skutki dla kondycji finansowej oraz wyników finansowych emitenta:

Syndyk masy upadłości Agroma SA w upadłości informuje, że sytuacja finansowa i gospodarczo-organizacyjna Emitenta jest skrajnie zła.

Zarząd upadłej spółki nie przedstawił Syndykowi masy upadłości żadnego faktycznego programu naprawczego oraz nie poinformował o prowadzeniu żadnych konkretnych prac nad przygotowaniem i wdrożeniem takiego programu.

Syndyk masy upadłości nie prowadził przedsiębiorstwa upadłego ze względu na brak środków finansowych, towarów, zapasów oraz powierzchni handlowej i magazynowej.

We wrześniu oraz październiku Syndyk masy upadłości prowadził prace związane ze sporządzeniem spisu inwentarza oraz przejęciem majątku spółki.

W masie upadłości pozostała jedna z trzech nieruchomości, które były własnością spółki, i które tworzyły jej zakład główny.

W związku z uzyskaniem dowodów potwierdzających zbycie w marcu 2016 roku majątku spółki w postaci nieruchomości oraz towarów, co nastąpiło w ocenie Syndyka bez należytego ekwiwalentu majątkowego na rzecz podmiotu powiązanego z upadłym, Syndyk złożył stosowne oświadczenie o bezskuteczności tych czynności prawnych względem masy upadłości i podejmuje dalsze kroki prawne mające na celu odzyskanie tych aktywów do masy upadłości.

2. Raporty bieżące i okresowe opublikowane w systemie EBI we wrześniu i październiku 2016:

RB 17/2016 Raport za miesiąc sierpień 2016.
Raporty bieżące w systemie ESPI nie były publikowane.

3. Kalendarz inwestora, obejmujący wydarzenia mające mieć miejsce w nadchodzącym miesiącu, które dotyczą emitenta i są istotne z punktu widzenia interesów, w szczególności daty publikacji raportów okresowych, planowanych walnych zgromadzeń, otwarcia subskrypcji, spotkań z inwestorami lub analitykami oraz oczekiwany termin publikacji raportu analitycznego:

Do 15 grudnia Syndyk opublikuje raport za listopad 2016 r.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Teraz z kodem PROSTY masz 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego (RRSO 12,68%).

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki