REKLAMA

9900 zł z aukcji "Bankier.pl dla WOŚP 2020"!

2020-02-01 09:45
publikacja
2020-02-01 09:45
9900 zł z aukcji "Bankier.pl dla WOŚP 2020"!
9900 zł z aukcji "Bankier.pl dla WOŚP 2020"!
/ wośp

Blisko 10 tys. złotych przekazał na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zwycięzca tegorocznej charytatywnej aukcji "Bankier.pl dla WOŚP". W marcu spędzi dzień w roli wydawcy naszego portalu.

Z przyjemnością informujemy o pomyślnym finale tegorocznej aukcji "Bankier.pl dla WOŚP". Przypomnijmy - uczestnicy aukcji walczyli o dzień w redakcji Bankier.pl, podczas którego będzie można wcielić się w rolę wydawcy portalu ekonomicznego. Nagrody dodatkowe to podwójne zaproszenie na finałową galę rankingu "Złoty Bankier" oraz tygodniowy artykuł sponsorowany premium.

Zwycięzcą naszej charytatywnej aukcji jest firma Provident, która zaproponowała przekazanie na rzecz WOŚP najwyższej kwoty - 9900 zł. Tym samym 6 marca br. odwiedzą wrocławską siedzibę redakcji Bankier.pl, gdzie będą mieli okazję poznać kulisy wydawania serwisu ekonomicznego.

fot. / / Bankier.pl

– Cieszy nas, że pośród wielu fantastycznych aukcji z rozmaitych dziedzin ekonomia jest w stanie się przebić. To też wielka satysfakcja po raz kolejny obserwować, jak chętnie biznes przyłącza się do tego charytatywnego przedsięwzięcia. W tym roku o nagrodę walczyło kilkunastu licytujących, a finalna kwota, blisko 10 tys. zł, z pewnością skutecznie przyjdzie na pomoc potrzebującym – mówi Malwina Wrotniak, redaktor naczelna Bankier.pl.

– Provident Polska poprzez swój program wolontariacki Tak! Pomagam aktywnie angażuje się w działania na rzecz potrzebujących, szczególnie małych pacjentów. Dlatego, kiedy pojawiła się możliwość wzięcia udziału w licytacji w ramach WOŚP, nie wahaliśmy się ani chwili. Możliwość wsparcia szczytnego celu, jest dla nas bardzo ważna – podkreśla Patrycja Rogowska-Tomaszycka, członek zarządu Provident Polska, dyrektor Corporate Affairs. – Udział w licytacji był dla nas także świetną zabawą, integrującą nasz zespół. Cieszymy się, że przez jeden dzień będziemy mogli wcielić się w wydawców serwisu specjalizującego się w tematyce finansowej, która jest nam szczególnie bliska. Nie możemy doczekać się wyzwań, które czekają na nas w redakcji Bankiera.

Już teraz serdecznie zapraszamy na wspólne wydanie serwisu 6 marca br.

Redakcja Bankier.pl

Źródło:
Tematy
Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Komentarze (3)

dodaj komentarz
dziobap
Czyli dobroczynność na 2020 odhaczona?
Można się chlubić.
qwerty88
Zrzutki prywatne robić i dodatkowo troić koszty na obsługę tej imprezy przez policję, pogotowie, światełka do chmurek z podatków itp. Czysty drenaż publicznej kasy tylnymi drzwiami, oprawiony szczytnymi tytułami czynienia dobroci.

Powiązane: WOŚP

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki