BELKA ZA 2022 ROK

5 najlepszych ofert specjalnych kont osobistych. Prześwietlamy promocje

Monika Dekrewicz2021-06-15 10:30analityk Bankier.pl
publikacja
2021-06-15 10:30

Ostatnio zapowiedziane zmiany w tabelach opłat i prowizji banków mogą niektórych skłonić do zmiany konta bankowego. Konkurencja nie śpi i zachęca rozglądających się za nowym rachunkiem premiami nawet do 500 zł.

5 najlepszych ofert specjalnych kont osobistych. Prześwietlamy promocje
5 najlepszych ofert specjalnych kont osobistych. Prześwietlamy promocje
/ Bankier.pl

Dokonywanie płatności bezgotówkowych, logowanie do bankowości mobilnej czy zagwarantowanie wpływów na konto – to najpopularniejsze wymogi, które od lat przewijają się w promocjach kont osobistych. Nie inaczej jest również w przypadku aktualnej czołówki rynkowej, którą wybraliśmy do najnowszego wydania „Prześwietlamy promocje”.

Dwa banki dają nawet 500 zł

Najlepsze promocje kont osobistych – czerwiec 2021 r.

Co do zdobycia?

Bank i konto objęte promocją

Do kiedy?

Skorzystaj z promocji (kliknij link)

500 zł

Credit Agricole

Konto dla Ciebie,
Konto dla Ciebie VIP

do 31 lipca 2021 r.

„Do 500 zł dla Ciebie”

200 zł + 50 zł na goodie.pl + 250 zł do sklepu Huawei

Bank Millennium

Konto 360°, Konto 360° Student

do 30 czerwca 2021 r.

„Nawet 500 zł w promocji Konta 360° z Huawei”

350 zł (bony do Allegro)

PKO Bank Polski

PKO Konto za Zero + PKO Konto Dziecka lub PKO Konto Pierwsze

do 27 czerwca 2021 r.

„Sprawdza się w działaniu”

300 zł

Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę

do 30 czerwca 2021 r.

„Otwórz konto, zyskaj 300 zł”

300 zł do sklepu Trybeco

Citi Handlowy

CitiKonto

do 30 lipca 2021 r. lub wyczerpania puli kont

„Wiosna z TrybEco i CitiKontem”

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie regulaminów promocji

500 zł od Credit Agricole za konto osobiste

Credit Agricole to bank, który obecnie kusi najwyższą premią pieniężną. O 500 zł mogą zawalczyć osoby, które po 31 marca 2018 r. nie posiadały konta w tym banku, co oznacza, że skorzystać z oferty mogą współposiadacze rachunków – to rzadkość w promocjach bankowych.

Reklama

O pierwszą część nagrody łatwo – wymóg banku to zapewnienie wpływów w wysokości 300 zł. Wysokość pozostałej części premii wybiera uczestnik -  to bardzo istotne, bowiem ta decyzja wpływa na liczbę transakcji bezgotówkowych, którą musi zrealizować klient w danym miesiącu. Opcje są trzy – walka o dodatkowe 50, 150 lub 450 zł. W przypadku najniższej kwoty należy zrealizować min. 3 płatności bezgotówkowe (kartą, Blikiem, telefonem lub zegarkiem) przez 6 kolejnych miesięcy, 150 zł – 5 transakcji przez 12 miesięcy, a 450 zł – min. 10 transakcji tego typu przez 18 miesięcy. To jednak nie znaczy, że po spełnieniu tych warunków klient otrzyma wspomniane bonusy. Premia to zwrot w wysokości 3% łącznej wartości tych transakcji.

Oferta obowiązuje do 31 lipca 2021 r. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji oraz artykułach „Konto dla Ciebie w Credit Agricole – warunki prowadzenia rachunku” oraz „Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole – warunki”.


Pakiet nagród o wartości 500 zł od Banku Millennium

Biorąc udział w promocji Banku Millennium, można walczyć o pakiet nagród o łącznej wartości w wysokości 500 zł. Bank stawia przed zainteresowanymi warunek posiadania statusu nowego klienta. W tym przypadku jest to nieposiadanie na dzień rozpoczęcia oferty specjalnej jakiegokolwiek produktu banku – także jako współposiadacz, pełnomocnik czy przedstawiciel ustawowy. Z promocji nie będą mogły również skorzystać osoby, które już kiedyś założyły któryś z rachunków objętych promocją w innej akcji specjalnej banku oraz te, które są obecnie w trakcie procesu otwarcia któregokolwiek z produktów banku.

Do zdobycia są trzy nagrody – 200 zł w formie przelewu, 50 zł na goodie.pl oraz karta podarunkowa o wartości 250 zł do sklepu Huawei. Przepustką do ich otrzymania jest spełnianie warunków bezpłatności konta przez cztery kolejne miesiące (zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł oraz dokonanie co najmniej jednej płatności karta lub Blikiem), począwszy od lipca. Dodatkowy wymóg to wyrażenie zgód marketingowych i złożenie wzoru podpisu w placówce w przypadku otwarcia rachunku na tzw. selfie.

Wniosek o ROR w ramach promocji można złożyć do 30 czerwca 2021 r. Regulamin promocji można znaleźć pod tym adresem.

Szczegóły na temat rachunków objętych promocją są dostępne tutaj: „Darmowe Konto 360° w Banku Millennium” oraz „Konto 360° Student w Banku Millennium – warunki prowadzenia rachunku”.


350 zł w bonach do Allegro od PKO Banku Polskiego

O propozycji PKO Banku Polskiego „Sprawdza się w działaniu” pisaliśmy w poprzednim wydaniu „Prześwietlamy promocje”. Jak niemal wszystkie promocje bankowe, tak i ta jest zarezerwowana dla nowych klientów banku, czyli osób, które między 1 stycznia 2020 r. a 12 maja 2021 r. nie posiadały lub współposiadały konta osobistego w PKO Banku Polskim.

Bank podzielił nagrodę na kilka pul. Pierwsza z nich to szybkie 50 zł (a właściwie bon do Allegro o jego wartości) za otwarcie PKO Konta za Zero i dokonanie 5 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu następującym po tym, w którym założono konto. Kolejne dwa miesiące odhaczania tego samego warunku przyniosą nagrodę w postaci kolejnego bonu – tym razem o wartości 100 zł.

Brakujące do „maksa” 200 zł to ewentualne dwa bony do Allegro o wartości 100 zł każdy. Jeden z nich można zgarnąć po założeniu konta dziecku lub nastolatkowi i wykonaniu kartą do tego nowego konta co najmniej 2 płatności bezgotówkowych. Drugi bon przysługuje za powtórkę tych czynności dla drugiego dziecka.

Oferta obowiązuje do 27 czerwca 2021 r. Bank przewiduje jednak ograniczoną liczbę nagród. 5000 sztuk nagrody głównej tj. tej dotyczącej PKO Konta za Zero oraz 2000 sztuk nagrody dodatkowej, czyli tej za konta dla dzieci czy młodzieży. Regulamin oferty dostępny jest tutaj.

Więcej informacji o rachunku w promocji można znaleźć w artykule „PKO Konto za Zero w PKO BP – warunki prowadzenia rachunku”.


300 zł od Santandera za konto osobiste

Promocja „Otwórz Konto, zyskaj 300 zł” to najnowsza propozycja Santander Banku Polska dla osób, które zastanawiają się nad zmianą konta bankowego. Santander również kieruje ofertę do nowych klientów, ale definiuje ich nieco inaczej niż konkurencja. Właścicielem lub współwłaścicielem konta w banku nie można było być między 1 czerwca 2020 r. do dnia otwarcia konta. Bank dodaje jednak jeszcze jedno ograniczenie dla byłych klientów – jeśli rachunek został niegdyś otwarty w ramach promocji, nie mogło to być po 31 marca 2019 roku.

O premię od Santandera można powalczyć w dwóch turach. W obu z nich obowiązują takie same warunki – założenie rachunku (Konto Jakie Chcę lub Konto Select), zapewnienie wpływów w wysokości 1000 zł, dokonanie jednej płatności bezgotówkowej i zalogowanie się na konto przez aplikację mobilną. Różnicę stanowi kwota i liczba miesięcy, w których trzeba je zrealizować. Pierwsza część to 100 zł za spełnienie wymogów w lipcu, druga to 200 zł za powtórkę w sierpniu i wrześniu. Uwaga, aby otrzymać drugą nagrodę, trzeba spełnić warunki pierwszej.

Z promocji można skorzystać do 30 czerwca 2021 r. Dodatkowe informacje na jej temat są dostępne w regulaminie oferty. Opłaty obowiązujące po założeniu rachunku opisują artykuły „Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska (BZ WBK) – warunki prowadzenia rachunku” i „Konto Select w Santander Bank Polska (BZ WBK) – warunki”.


300 zł zniżki za CitiKonto Citi Handlowego

Oferta Citi Handlowego to propozycja dla osób, które mają plan wykorzystać bon na produkty marki TrybEco o wartości 300 zł. „Wiosna z TrybEco i CitiKontem” to oferta dla osób, które od 1 stycznia 2020 r. nie były posiadaczami (lub współposiadaczami) rachunku osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym.

W przypadku tej oferty warunki dodatkowe nie należą do wymagających. Do zadań klienta należy otwarcie CitiKonta, zalogowanie się do aplikacji mobilnej Citi Handlowego, podpięcie karty debetowej do Google Pay lub Apple Pay oraz zapewnienie wpływów w wysokości min. 2000 zł przez dwa następujące po sobie miesiące. Nagrodę za zrealizowanie wymienionych ofert klient znajdzie w odpowiedniej zakładce („Korzyści i produkty”) w bankowości internetowej.

Promocja obowiązuje do 30 lipca 2021 r. lub wyczerpania ograniczonej puli (300) kont dostępnych w ofercie. Dodatkowe informacje na jej temat są dostępne w regulaminie. O CitiKoncie można natomiast przeczytać w tym artykule „CitiKonto w Citi Handlowym – warunki”.

Zapisz się na newsletter "Prześwietlamy promocje"

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityk Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
MINI pełne dobrych ofert.

MINI pełne dobrych ofert.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
kamilke
W banku internetowym BlackCatCard macie darmowe konto i kartę. Zakłada się całkowicie online, bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo dla nowych klientów oferują 20 euro, czyli około 100 zł premii :)

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki