REKLAMA

300 zł + bon 50 zł od BNP Paribas Bank Polska za konto osobiste. Prześwietlamy promocję

Monika Dekrewicz2020-10-16 09:25redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-10-16 09:25
Bankier.pl

Konto Otwarte na Ciebie to podstawowy rachunek BNP Paribas Bank Polska, który wśród konkurencji wyróżnia się możliwością wyboru karty debetowej spośród trzech dostępnych wariantów. Zakładając rachunek w ramach promocji „Jesienny bukiet korzyści”, można zdobyć 300 zł premii i bon do sieci sklepów Biedronka na 50 zł.

Jak założyć konto, aby być w grze o nagrodę? Do kiedy można złożyć wniosek o rachunek? Jakie warunki i ile czasu na ich spełnienie ma uczestnik promocji? Zainteresowani specjalną ofertą Konta Otwartego na Ciebie mogą być spokojni – na te i na inne pytania odpowiadamy w najnowszym wydaniu „Prześwietlamy promocje”.

Warunki promocji i kalendarium

Znajomość warunków promocji jest niezbędna, ale nie wystarczy, aby móc cieszyć się nagrodą. Klient musi również pamiętać do kiedy ma czas na ich spełnienie. Poniższa lista podpowie, jaka jest kolejność realizowania poszczególnych czynności.

Kalendarium promocji „Jesienny bukiet korzyści”

Data / termin

Szczegóły promocji

do 25 października 2020 r. lub osiągnięcia 2000 rejestracji

 • wysłanie zgłoszenia w promocji przez specjalną stronę internetową wraz z podpisanymi oświadczeniami,
 • złożenie wniosku o konto za pomocą linku promocyjnego otrzymanego na maila,
 • wybór sposobu zawarcia umowy z bankiem

do 6 listopada 2020 r.

 • zawarcie umowy o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do kanałów elektronicznych

do 30 listopada 2020 r.

 • wykonanie kartą transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną min. 300 zł,
 • wysłanie co najmniej jednego przelewu za pośrednictwem bankowości internetowej banku

Dotyczy pierwszej nagrody w wysokości 150 zł

do 18 grudnia 2020 r.

 • otrzymanie wiadomości o przyznaniu pierwszej nagrody

do 27 grudnia 2020 r.

 • zalogowanie się na stronie, której adres organizator wyśle w e-mailu oraz podanie numeru konta, na które mają wpłynąć nagrody w postaci premii

do 31 grudnia 2020 r.

 • spełnienie warunków uprawniających do otrzymania pierwszej nagrody,
 • wykonanie co najmniej 4 transakcji Blikiem,
 • otrzymanie wpływów na kwotę w wysokości co najmniej 1000 zł łącznie,
 • zalogowanie się do bankowości elektronicznej lub mobilnej

Dotyczy drugiej nagrody w wysokości 150 zł

 • przekazanie na konto klienta pierwszej nagrody

do 22 stycznia 2021 r.

 • otrzymanie wiadomości o przyznaniu drugiej nagrody

do 31 stycznia 2021 r.

 • przekazanie na konto klienta drugiej nagrody

do 30 kwietnia 2021 r.

 • spełnienie warunków pierwszej i drugiej nagrody,
 • posiadanie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i bankowością elektroniczną.

Dotyczy nagrody dodatkowej w postaci e-kodu do sieci sklepów Biedronka na kwotę 50 zł

do 24 maja 2021 r.

 • otrzymanie wiadomości o przyznaniu nagrody dodatkowej

do 31 maja 2021 r.

 • przekazanie nagrody dodatkowej na numer telefonu klienta

21 sierpnia 2021 r.

 • ostateczny termin na przekazanie numeru konta do wypłaty premii (w przypadku nie podania go do 27 grudnia 2020 r.)

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie regulaminu promocji.

Pierwszym warunkiem opisywanym przez bank w regulaminie jest posiadanie statusu nowego klienta. Z oferty specjalnej będą mogli skorzystać wyłącznie ci zainteresowani, którzy nie są stroną umowy ramowej rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu w dniu, w którym złożyli wniosek o rachunek. Co więcej, bank narzuca dodatkową karencję, która wynosi 15 miesięcy przed zawnioskowaniem o ROR. W praktyce oznacza to, że bank nie wypłaci premii osobom, które w podanym okresie były właścicielami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska.

Ważnym ograniczeniem, o którym warto wiedzieć, to możliwe do wyboru sposoby zawarcia umowy o konto. W regulaminie bank podaje dwa warianty – złożenie wniosku na stronie internetowej i podpisanie umowy u kuriera lub zawnioskowanie o ROR przez aplikację mobilną i potwierdzenie tożsamości za pomocą wideoweryfikacji. W obu przypadkach „podpisanie” umowy będzie odbywało się za pomocą unikalnego SMS-a w systemie Autenti.

W promocji „Jesienny bukiet korzyści” można wziąć udział tylko raz. Uczestnik akcji specjalnej nie może zamknąć konta (i zrezygnować z karty czy dostępu do kanałów elektronicznych) na dzień przekazania nagrody.

Zainteresowanych dodatkowymi informacjami o promocji odsyłamy do regulaminu oferty.

Co jeszcze warto wiedzieć o koncie w promocji?

Promocją „Jesienny bukiet korzyści” objęty jest podstawowy rachunek banku, czyli Konto Otwarte na Ciebie. Tabela opłat i prowizji nie przewiduje opłat za jego prowadzenie. W przypadku karty debetowej zależy to od wybranego przez klienta plastiku.

Karta Otwarta na Dzisiaj objęta jest opłatą warunkową w wysokości 3 zł miesięcznie, której można uniknąć pod warunkiem dokonania nią jednej płatności. To najtańsza z trzech dostępnych kart, ale również najuboższa pod względem darmowych bankomatów. W jej przypadku bezpłatne operacje obejmują wyłącznie maszyny zlokalizowane w oddziałach banku. Klienci do 26. roku życia są jednak zwolnieni zarówno z opłaty za wypłatę z bankomatu obcego, jak i opłaty miesięcznej za korzystanie z karty.

Wybór jednej z pozostałych kart debetowych wiąże się już z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów, jednak za ich pomocą można podejmować gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju bezpłatnie. Karta Otwarta na Świat (10 zł/m-c) gwarantuje rozliczanie płatności kartą za granicą bez dodatkowych kosztów przewalutowania po kursie organizacji kartowej, a Karta Otwarta na eŚwiat (6 zł/m-c) objęta jest bezpłatnym ubezpieczeniem „Cyber Pomoc”.

Płatności smartfonem są dostępne zarówno dla posiadaczy telefonów z systemem Android (Google Pay), jak i iOS (Apple Pay). Klienci będą mogli także rozliczać transakcje oraz wypłacać środki z bankomatów za pomocą usługi BLIK.

Więcej informacji o rachunku jest dostępnych w artykule „Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Bank Polska – warunki”.

Czy skorzystanie z promocji się opłaca?

350 zł – kwota, którą można zdobyć w ramach oferty „Jesienny bukiet korzyści” to prawdopodobnie zaleta, która najbardziej przemówi do wyobraźni. Obecnie trudno o znalezienie promocji bankowej, która oferowałaby dużo więcej za założenie konta osobistego. Na listę z plusami można również zaciągnąć możliwość otwarcia konta przez byłych klientów BNP Paribas Bank Polska, którzy nie byli posiadaczami lub współposiadaczami ROR-u właściwie „od ręki” czy podział premii na kilka mniejszych części – w przypadku niespełnienia któregoś z warunków wciąż jest szansa na uratowanie choć części bonusu.

Korzyściom towarzyszą jednak pewne minusy. Karencja dla byłych posiadaczy kont osobistych w BNP Paribas Bank Polska wynosi 15 miesięcy. Jest to okres o 6 miesięcy dłuższy od karencji w opisywanej przez nas promocji w jednym z poprzednich wydań „Prześwietlamy promocje”. Bonus jest podzielony na części, jednak w przypadku ominięcia warunków pierwszej z nagród klient traci możliwość ubiegania się o kolejne „transze”. Dla niektórych kłopotliwe mogą być też liczne formalności, które trzeba wypełnić, decydując się na tę ofertę. Poza spełnieniem samych wymogów dotyczących nagród, klienta czeka jeszcze rejestracja w promocji, złożenie wniosku o konto za pomocą specjalnego linku, otwarcie rachunku w określony sposób, a po spełnieniu warunków promocji – wypełnienie formularza, w którym należy podać numer konta, na które ma trafić premia.

Zapisz się na newsletter "Prześwietlamy promocje"

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki