100 zł za polecenie konta w ING Banku Śląskim

redaktor Bankier.pl

ING Bank Śląski ruszył z nową edycją programu polecającego „Poleć konto znajomemu”. W ramach promocji można zdobyć 100 zł premii, czyli tyle samo, co w poprzedniej odsłonie programu. Bonus trafi na konto po spełnieniu warunków zarówno przez rekomendującego rachunek, jak i nowego klienta.  Na programie zyskają również osoby, które założyły ROR, korzystając z kodu polecenia. Na ich konto wpłynie nagroda o połowę mniejsza.

Posiadacze kont osobistych w ING Banku Śląskim mają ponownie możliwość zarabiania na rekomendowaniu rachunków nowym klientom. Po kilkumiesięcznej przerwie ING Bank Śląski uruchomił V edycję programu polecającego „Poleć konto znajomemu”. Poprzednia odsłona promocji trwała 3 miesiące – od 12 września do 12 grudnia 2016 r. Tym razem zainteresowani programem mają znacznie więcej czasu na przystąpienie do promocji i spełnienie warunków uprawniających do odbioru nagrody, która wynosi 100 zł za każdego nowego klienta. Również i w tej edycji została określona maksymalna wysokość premii do osiągnięcia, czyli 1000 zł. Sprawdzamy, jakie oferta ma haczyki i co zrobić, aby premia trafiła na konto. 

100 zł za polecenie konta w ING Banku Śląskim
100 zł za polecenie konta w ING Banku Śląskim (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Aby zostać uczestnikiem promocji, należy być właścicielem Konta z Lwem w jednym ze wskazanych wariantów. Obecni właściciele rachunków w ING Banku Śląskim nie są włączeni do programu automatycznie – aby wziąć w nim czynny udział, należy dokonać rejestracji w programie, co poskutkuje otrzymaniem swojego unikalnego kodu polecenia. To właśnie dzięki niemu bank będzie mógł zidentyfikować osobę, której należy się premia. Kod należy przekazać znajomemu, a następnie wypełnić warunki dotyczące płatności bezgotówkowych. Spełnienie tych wymogów nie wystarczy do zgarnięcia 100 zł. Premia zostanie wypłacona, jeśli warunki wypełni także osoba zakładająca konto z polecenia.

Ci, którzy otworzyli ROR niedawno, będą musieli uzbroić się w cierpliwość - w programie mogą uczestniczyć klienci, którzy posiadają rachunek od co najmniej 30 dni. Bank określa również, kto może wziąć udział w promocji jako osoba rekomendowana. Z tej opcji skorzystać mogą klienci, którzy przed podpisaniem umowy nie byli właścicielami rachunku w ING Banku Śląskim przez ostatnie 12 miesięcy.

Zasady przyznania bonusu pieniężnego

Przystąpić do promocji można do 18 października 2017 roku. Klient może to zrobić w bankowości internetowej, oddziale lub placówce ING Express. Warto jednak zrobić to wcześniej, ponieważ do tego czasu należy wykonać również inne czynności, takie jak:

  • polecenie Konta z Lwem w wariancie Direct, Premium lub Komfort nowemu klientowi za pomocą otrzymanego kodu,
  • dokonanie płatności bezgotówkowych kartą debetową lub Blikiem na kwotę łączną wynoszącą nie mniej niż 300 zł.

Z kolei do obowiązków nowego klienta należy:

  • założenie rachunku z użyciem kodu polecenia,
  • dokonanie rejestracji w programie oraz wyrażenie zgody na przekazanie informacji o otwarciu konta i spełnieniu warunków osobie rekomendującej ROR,
  • dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł w każdym z dwóch dowolnych miesięcy po otwarciu rachunku.

Na otwarcie rachunku oraz przystąpienie do programu nowy klient ma czas do 18 października br. Transakcje bezgotówkowe muszą być rozliczone przez bank nie później niż 18 stycznia 2018 roku.

Po udanym spełnieniu wszystkich tych czynności przez obu klientów, bank wypłaci osobie polecającej konto 100 zł. Premia w wysokości 50 zł trafi z kolei na konto osoby zaproszonej do programu. W tym drugim przypadku wystarczy spełnienie warunków dotyczących płatności bezgotówkowych wyłącznie przez nowego klienta.

Inne okazje do zdobycia premii w ING Banku Śląskim

Jednocześnie ze startem programu „Poleć konto znajomemu” ING Bank Śląski uruchomił kolejną odsłonę promocji skierowanej wyłącznie do nowych klientów - „100 zł za otwarcie konta”. Klienci, którzy do końca lipca otworzą Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort przez internet, mogą otrzymać 100 zł premii. Warunkiem promocji jest otwarcie konta wraz z kartą debetową oraz kontem oszczędnościowym oraz dokonanie płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł. Czas na realizację transakcji klient ma do 31 października 2017 r.

Skorzystanie z promocji „100 zł za otwarcie konta” nie wyklucza z uczestnictwa w programie „Poleć konto znajomemu”. Warunkiem jest przystąpienie do programu po upływie 30 dni od założenia rachunku.

Monika Dekrewicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 3 vinci70

Ha ha ha ,jak można polecic komuś te pseudo-usługi,kiepska obsługa,ciągle zawieszająca się aplikacja Ing i Makler,mało kompetentni ludzie ,którzy są mili do czasu aż czegoś nie reklamujesz.Ich motto powinno brzmieć ,,SPOKOJNIE ,TO TYLKO AWARIA'' Nawet wrogowi bym nie polecił a ich pieniądze mam gdzieś,niech wydadzą na coś co usprawni ten pseudo system.Na wszystkie awarie jest odpowiedż-owszem była awaria i co z tego???Pasuje do nich cytat z filmu Miś,,-nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi''???.....CHYBA ŻE DLA TEŚCIOWEJ ha ha ha !!!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
3 4 ~amdf

Gdzie Polacy do obcego kapitalu was ciagnie????Ciekawe czy taki holender trzyma swoja kase w polskim banku.Wybierzcie alior,getin,ideabank albo poprostu pkobp.Badzcie polakami.

! Odpowiedz
2 4 ~autor

Artykuł sponsorowany

! Odpowiedz
2 5 ~Flex

I gratis "w ryj" od "poleconego" ;)

! Odpowiedz
3 1 ~dfdf

i jeszcze trzeba zapłacić złodziejski podatek...mój kraj taki beznadziejny i złodziejski

! Odpowiedz
4 4 ~bdg

już raz dałem się wkręcić w ING. owszem, dostałem 100zł ale musiałem co miesiąc pilnować konta, obrotu i czekać pół roku na nagrodę.

! Odpowiedz
3 7 ~gdb

A co, myślałeś że ktoś Tobie da kasę i pozwoli zrezygnować z produktu na następny dzień? To biznes, nie Caritas.

! Odpowiedz
2 13 ~Tomasz

Mam konto w ING i ostatnią rzeczą byłoby polecenie konta znajomemu. Konto u nich to porażka. Szczególnie moduł Makler. Ciągłe awarie i niedostępności. Przez tych "mądrych inaczej" z ING straciłem 40 tysięcy złotych. To nie pomyłka, tak, 40 tysięcy złotych. Miałem akcje Polimexms. Kurs akcji leciał na dół, a ja nie mogłem ich sprzedać, bo właśnie mieli awarię. Było to 7 marca. W końcu jak udało mi się dobić do konta to było pozamiatane. Reklamacji oczywiście nie uznali. Stanowczo odradzam konto w ING. Zwłaszcza tym, którzy mają akcje na giełdzie.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 6 krull

Nie ma nic za darmo. Szczególnie w bankach. Najpierw dadzą a później odbiorą. Z nawiązką. Im większa tak zwana "premia" tym większa nawiązka.

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl