REKLAMA

100 mln euro na wsparcie dla dużych firm

2011-05-31 07:28
publikacja
2011-05-31 07:28

31.05. Warszawa (PAP/Media) - Pieniądze się skończyły, ale znów znalazły. Będzie do 100 mln euro na wsparcie kluczowych projektów. Ruszy więc nabór w konkursie stworzonym z myślą o dofinansowaniu dużych firm - cieszy się "Puls Biznesu".

Wydawało się, że aż do 2013 r., kiedy ruszą nowe programy unijne, nie będzie pieniędzy na działanie 4.5, które wspiera inwestycje o kluczowym znaczeniu dla gospodarki. Konkursy były oblegane, w ostatnim firmy stały w kolejce przez trzy dni. Nic dziwnego, skoro granty sięgają 30 proc. wartości inwestycji, a więc nawet stu kilkudziesięciu milionów złotych - zaznacza gazeta.

Teraz są znowu dobre wieści. Wiceminister Rafał Baniak rozmawia z minister Rozwoju Regionalnego Elżbietą Bieńkowską na temat kolejnego naboru. W konkursie do podziału będzie 90 - 100 milionów euro. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie on ogłoszony, ale najbardziej prawdopodobnym terminem jest wrzesień - twierdzi źródło "Pulsu Biznesu". Więcej szczegółów w dzisiejszym wydaniu tej gazety. (PAP)

saw/

Źródło:PAP
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~myślący
oczywiście te 100 mln najpierw zostało zabrane po cihu w akcyzie na bezyne, vat we wszystkich toawarach i teraz nagle z przytupem i hukiem DAJE się ludziom 100 mln

kwintesencja socjalizmu
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~patologia
co takie dofinansowanie moze pomoc gospodarce i jaki to ma zwiazek z wolnym rynkiem skoro od dawna wiadomo ze zeby jednemu dac to drugiemu trzeba zabrac a po drodze i tak zniknie czesc srodkow

Powiązane: Dotacje unijne

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki