363,3000 zł
-0,03% -0,1000 zł
Santander Bank Polska SA (SPL)

Ludzie - SANPL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gajewski Michał Prezes Zarządu 2016-11-29 -
Burliga Andrzej Wiceprezes Zarządu 2007-07-24 -
de Porras Aguirre, Juan Wiceprezes Zarządu 2017-03-10 -
Przybył Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2018-05-16 -
Polaino-Izquierdo Carlos Członek Zarządu 2015-04-23 -
Reluga Maciej Członek Zarządu 2017-02-16 -
Strojkowska Dorota Członek Zarządu 2017-04-01 -
Nowakowski Patryk Członek Zarządu 2019-06-05 -
Gałkowski Lech Członek Zarządu 2021-05-26 TELESTRA - Przewodniczący RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Escámez Torres, Antonio Przewodniczący RN 2021-03-20 -
de Mora, Jose Luis Wiceprzewodniczący RN 2017-12-31 -
Power John Członek RN 2002-10-11 -
Surma Jerzy Członek RN 2012-05-10 -
Hexter, David R. Członek RN 2013-02-13 -
Woroszylska-Sapieha, Marynika Członek RN 2014-04-16 NEPENTES - Prezes Zarządu
Cantera, Garcia Jose Członek RN 2015-04-23 -
Dąbrowska, Danuta Dorota Członek RN 2014-04-16 BUDIMEX - Członek RN
Guerreiro Isabel Członek RN 2019-09-23 -
Bettman Dominika Członek RN 2020-06-22 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Byrne Gerry Przewodniczący RN 2017-05-17 2021-03-22 -
Campa, Jose Manuel Członek RN 2017-05-17 2019-03-04 -
Campa, Jose Manuel Członek RN 2017-05-17 -
Przybył Arkadiusz Członek Zarządu 2017-03-10 2018-05-15 -
Chodacki Artur Członek Zarządu 2016-06-22 -
Byrne Gerry Prezes Zarządu / p.o. 2016-02-11 -
Byrne Gerry Prezes Zarządu / p.o. 2015-11-09 2016-02-10 -
Daszyńska-Muzyczka Beata Członek Zarządu 2015-04-23 2016-10-31 -
Wieczorek Paweł Członek Zarządu 2015-04-23 2016-06-20 -
Daszyńska-Muzyczka Beata Członek Zarządu 2015-04-23 -
Wieczorek Paweł Członek Zarządu 2015-04-23 -
Libot Guy Członek RN 2013-02-13 2013-04-02 -
Libot Guy Członek RN 2013-02-13 -
Rojas, Marco Antonio Silva Członek Zarządu 2012-09-03 2017-12-31 -
Rojas, Marco Antonio Silva Członek Zarządu 2012-09-03 -
Szyszkowiak Feliks Wiceprezes Zarządu 2012-05-10 2019-04-30 -
Szyszkowiak Feliks Wiceprezes Zarządu 2012-05-10 2019-04-30 -
Partyga Piotr Członek Zarządu 2012-05-10 2017-12-31 -
Partyga Piotr Członek Zarządu 2012-05-10 -
de Porras Aguirre, Juan Członek Zarządu 2011-09-01 2017-03-09 -
Crowley Eamonn Członek Zarządu 2011-09-01 2017-02-16 -
de Porras Aguirre, Juan Członek Zarządu 2011-09-01 -
Crowley Eamonn Członek Zarządu 2011-09-01 -
Crowley Eamonn Członek Zarządu 2011-09-01 -
Jurcewicz Witold Członek RN 2011-04-20 2019-09-19 -
Byrne Gerry Przewodniczący RN 2011-04-20 2015-11-08 -
Alvarez, Jose Antonio Członek RN 2011-04-20 2015-02-05 -
Varela, Jose Manuel Wiceprzewodniczący RN 2011-04-20 -
de Mora, Jose Luis Członek RN 2011-04-20 -
Varela, Jose Manuel Członek RN 2011-04-20 -
Alvarez, Jose Antonio Członek RN 2011-04-20 -
Jurcewicz Witold Członek RN 2011-04-20 -
Partyga Piotr Członek RN 2010-04-21 2012-05-09 -
Maher, Anne Marie Członek RN 2010-04-21 2011-04-20 -
Maher, Anne Marie Członek RN 2010-04-21 -
Partyga Piotr Członek RN 2010-04-21 -
McCarthy Michael Wiceprezes Zarządu 2009-02-01 2021-03-20 -
McCarthy Michael Członek Zarządu 2009-02-01 -
Barry Paul Członek Zarządu 2008-10-01 2011-07-31 -
Barry Paul Członek Zarządu 2008-10-01 2011-07-31 -
Skiba Mirosław Członek Zarządu 2008-07-22 -
Skiba Mirosław Wiceprezes Zarządu 2008-07-22 -
Burliga Andrzej Członek Zarządu 2007-07-24 -
Morawiecki Mateusz Prezes Zarządu 2007-05-16 2015-11-09 -
Morawiecki Mateusz Prezes Zarządu 2007-05-16 -
OhOgartaigh Mealiosa Członek RN 2007-04-17 2011-04-20 -
O'Leary, James Edward Członek RN 2007-04-17 2009-04-21 -
OhOgartaigh Mealiosa Członek RN 2007-04-17 -
O'Leary, James Edward Członek RN 2007-04-17 -
Prell Marcin Członek Zarządu 2006-04-04 -
Kompf Aleksander Członek Zarządu 2005-06-21 2005-12-31 -
Kompf Aleksander Członek Zarządu 2005-06-21 -
Szwarc Aleksander Przewodniczący RN 2005-04-14 2011-04-20 -
Crowley, Kieran J. Członek RN 2005-04-14 2007-04-17 -
Szwarc Aleksander Przewodniczący RN 2005-04-14 -
Crowley, Kieran J. Członek RN 2005-04-14 -
Murphy James Członek Zarządu 2004-07-01 2008-09-30 -
Murphy James Członek Zarządu 2004-07-01 2008-09-30 -
Godson Don Członek RN 2004-04-20 2005-04-14 -
Godson Don Członek RN 2004-04-20 -
Godson Don Członek RN 2004-04-20 -
Galos Aleksander Członek RN 2003-04-10 2011-04-20 -
Mc Sweeney, Declan Członek RN 2003-04-10 2006-12-31 -
Galos Aleksander Członek RN 2003-04-10 -
Mc Sweeney, Declan Członek RN 2003-04-10 -
Szyszkowiak Feliks Członek Zarządu 2003-04-10 -
O'Sullivan Cornelius Wiceprezes Zarządu 2003-03-14 2005-04-30 -
O'Sullivan Cornelius Wiceprezes Zarządu 2003-03-14 -
Gleeson Dermot Członek RN 2002-10-10 2003-12-31 -
O'Sullivan Cornelius Członek RN 2002-10-10 2003-03-13 -
Gleeson Dermot Członek RN 2002-10-10 -
Marcinowski Jacek Członek Zarządu 2002-01-24 2010-12-31 -
Marcinowski Jacek Członek Zarządu 2002-01-24 2010-12-31 -
Gajewski Michał Członek Zarządu 2002-01-24 2008-04-30 -
Gajewski Michał Członek Zarządu 2002-01-24 -
Kseń Jacek Prezes Zarządu 2001-06-01 2007-03-31 -
Kseń Jacek Prezes Zarządu 2001-06-01 2007-03-31 -
Konieczny Justyn Członek Zarządu 1000-01-01 2017-12-31 -
Górski Marian Przewodniczący RN 1000-01-01 2017-12-31 -
Krawczyk Janusz Członek Zarządu 1000-01-01 2017-12-31 -
Frąckowiak Waldemar Członek RN 1000-01-01 2011-04-20 -
Ślotała Jacek Członek RN 1000-01-01 2011-04-20 -
Flynn Declan Członek Zarządu 1000-01-01 2011-04-13 -
Keegan, Michael Laurence Członek Zarządu 1000-01-01 2004-06-30 -
Grzegorzewicz Marek Członek RN 1000-01-01 2004-04-20 -
Węgrzyński Maciej Członek Zarządu 1000-01-01 2004-01-14 -
Horgan, William Richard Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2003-03-14 -
Marciniak Jędrzej Członek Zarządu 1000-01-01 2002-01-24 -
Sieniawski Jacek Członek Zarządu 1000-01-01 2002-01-24 -
Poniatowska-Mańczak, Dorota Członek Zarządu 1000-01-01 2002-01-24 -
Szeliga Romuald Członek Zarządu 1000-01-01 2002-01-24 -
Kompf Aleksander Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2002-01-24 -
Figiel Tadeusz Członek Zarządu 1000-01-01 2002-01-24 -
Flynn Declan Członek Zarządu 2011-04-13 -
Keegan, Michael Laurence Członek Zarządu -
Byrne Gerry Wiceprzewodniczący RN -
Krawczyk Janusz Członek Zarządu -
Konieczny Justyn Członek Zarządu -
Frąckowiak Waldemar Członek RN -
Grzegorzewicz Marek Członek RN -
Ślotała Jacek Członek RN -
Horgan, William Richard Wiceprezes Zarządu -
Węgrzyński Maciej Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 10 308 -
Grupa
2020 10 170 -
2015 11 392 -
2014 11 838 -
2013 12 084 -
2011 9 163 -
2010 8 974 -
2009 8 937 -
2008 9 590 -
2007 8 521 2007-12-31
2006 7 512 2006-12-31
2005 7 204 -
2004 7 121 -
2003 8 308 -
2002 9 569 2002-06-30
2001 9 764 -
Grupa
2020 12 616 -
2019 13 642 -
2018 15 357 -
2017 14 383 -
2016 14 772 -
2015 11 392 -
2014 15 128 -
2013 12 084 -
2012 8 295 -
2011 9 489 -
2010 9 941 -
2009 9 555 -
2008 10 308 -
2007 9 159 2007-12-31
2006 7 512 2006-12-31
2005 7 653 -
2004 7 467 2004-12-31
2003 8 692 -
2002 10 000 2002-06-30
2001 10 218 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.