16,2000 zł
-5,26% -0,9000 zł
Medicalgorithmics SA (MDG)

Komunikaty spółki - MEDICALG

Oświadczenie KDPW w sprawie zawarcia ze Spółką umowy o rejestrację w depozycie papierów wartościowych akcji Spółki serii I, J, K oraz L
Zawiadomienie o zmniejszeniu udziału poniżej 5% ogólnej liczby głosów w Spółce
Kamień milowy wdrażania strategii rozwoju sprzedaży Spółki na rynku USA: zakończenie wyłączności na sprzedaż, marketing i dystrybucję produktów i usług Spółki w USA dla React Health Holdings, LLC i Medi-Lynx Cardiac Monitoring, LLC z dniem 28 lutego 2023 r. Zawarcie nowych umów licencji i wsparcia z React Health Holdings, LLC i Medicomp, Inc.
Rezygnacja Członka Rady Nadzorczej Spółki
Terminy przekazywania raportów okresowych w 2023 roku
Grupa Medicalgorithmics wprowadza swoje rozwiązania na rynek brytyjski
Powiadomienie, że Medicalgorithmics US Holding Corporation otrzymało z Medi-Lynx 3,0 mln USD jako część zwrotu podatku IRS
Powiadomienie, że Medicalgorithmics US Holding Corporation otrzyma z Medi-Lynx 3,0 mln USD jako część zwrotu podatku IRS do 13 stycznia 2023 r.
Zawiadomienie otrzymane od Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. o zmniejszeniu stanu posiadanych głosów przez Otwarty Fundusz Emerytalny PZU „Złota Jesień” na Walnym Zgromadzeniu Medicalgorithmics S.A.
Powołanie Członka Zarządu Medicalgorithmics S.A.
Podjęcie decyzji o przyjęciu strategii dotyczącej rynku Stanów Zjednoczonych.
Zawiadomienie otrzymane od Miri Capital Management LLC o zmniejszeniu stanu posiadanych głosów przez The Miri Strategic Emerging Markets Fund LP na Walnym Zgromadzeniu Medicalgorithmics S.A.
Zawiadomienie otrzymane od p. Marka Dziubińskiego – akcjonariusza Spółki o zmniejszeniu stanu posiadanych głosów na Walnym Zgromadzeniu Medicalgorithmics S.A.
Zawiadomienie otrzymane od Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. o zmniejszeniu stanu posiadanych głosów na Walnym Zgromadzeniu Medicalgorithmics S.A.
Zawiadomienie otrzymane od Biofund Capital Management LLC o osiągnięciu i przekroczeniu stanu posiadania 33 1/3% ogólnej liczby głosów.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.