| Tola resztki wyzbierane? | ~prawdaboli | 9 | 2026-06-24 22:23 |
| Sesja od linijki | ~Robert | 1 | 2026-06-24 16:36 |
| Czemu tak szarpnęło na koniec? | ~pazik | 4 | 2026-06-24 10:29 |
| Tola mówi.... 35-38 zł | ~Tola | 6 | 2026-06-24 09:15 |
| Fifi z ekipą wrócił… | ~Fifi | 9 | 2026-06-23 20:05 |
| A wiecie chłopaczki że dolar już po 3,76 ? | ~mdg | 1 | 2026-06-23 19:23 |
| Dokupiłem dziś ponad 1k akcji | ~max | 6 | 2026-06-23 17:32 |
| AJEJ | ~MAR | 7 | 2026-06-23 17:18 |
| Tola mówiła... | ~Tola | 1 | 2026-06-23 17:10 |
| ath na mdg | ~Tola | 5 | 2026-06-23 16:36 |
| W koncu coś tu ruszy.... | ~Tola | 4 | 2026-06-23 16:33 |
| ostatni dzień ostatnia noc... | ~Tola | 9 | 2026-06-23 07:20 |
| Do mdg i toli | ~mdg | 11 | 2026-06-22 16:14 |
| Wraca Tola i mówi..... | ~Tola | 8 | 2026-06-21 20:01 |
| groszołapy w natarciu | ~mdg | 7 | 2026-06-19 16:07 |
| nie chce spadać | ~prawdaboli | 3 | 2026-06-19 15:59 |
| Fajnie że się zaczeło 2.0 | wolftek1 | 46 | 2026-06-19 11:06 |
| Siemionow=Gamrot | ~cezgol | 17 | 2026-06-19 10:12 |
| KOLARZ | ~MAR | 4 | 2026-06-19 10:08 |
| jakos nie chce spadac | ~MAR | 3 | 2026-06-18 18:21 |
| Im niżej tym więcej kolarzy | ~max | 13 | 2026-06-18 17:55 |
| Padaczka stulecia ten pseudpapier | ~Ihaaaaa | 17 | 2026-06-18 16:22 |
| Kijem nie chcą dotknąć 1200 szt w 1.5 h | ~Ihaaaaa | 2 | 2026-06-18 10:41 |
| To tylko korekta spokojnie | ~On | 1 | 2026-06-18 10:38 |
| LOCK UP | ~Antoni_Kosiba | 13 | 2026-06-17 21:33 |
| Dobra i jedna szt po 30 min | ~Ihaaaaa | 2 | 2026-06-17 15:40 |
| 10 szt 20 min temu no no | ~Ihaaaaa | 1 | 2026-06-17 13:54 |
| Książek Holding sprzedaje ponad 1,37mln akcji Synektika w ABB | ~mdg | 11 | 2026-06-17 09:48 |
| Opowieści drzewa sandalowego | ~Ihaaaaa | 2 | 2026-06-17 07:04 |
| Ooo i skończyło się | ~Ihaaaaa | 3 | 2026-06-16 14:43 |