2,0000 zł
-4,76% -0,1000 zł
easyCALL.pl SA (ECL)

Informacja wyjaśniająca opóźnienie publikacji raportu okresowego

Zarząd spółki easyCALL.pl S.A. z siedziba w Warszawie („Spółka”), wywiązując się z obowiązku nałożonego przez pkt 16a Załącznika do Uchwały Nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 marca 2010 roku „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na NewConnect”, oraz w związku z naruszeniem obowiązków informacyjnych wynikających z § 6 ust 9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu (tj. nieopublikowania raportu okresowego za IV kwartał 2019 r. w terminie 45 dni od zakończenia kwartału roku obrotowego, którego dotyczy, tj. do dnia 14 lutego 2020 roku), wyjaśnia niniejszym, że opóźnienie w publikacji ww. raportu, wynikało z wcześniej zaplanowanych obowiązków służbowych osoby publikującej raport, w połączeniu z następstwem trudnych do przewidzenia przyczyn natury technicznej, związanych z samą procedurą publikacji raportów. Zarząd zaznacza, iż raporty te ostatecznie zostały opublikowane niezwłocznie po odzyskaniu możliwości ich publikacji w dniu 15 lutego 2020 roku.
Zarząd Spółki zaznacza, iż dołoży wszelkich starań, aby w przyszłości zminimalizować możliwość wystąpienia zaistniałych problemów z publikacją raportów.
Podstawa prawna: pkt 16a Załącznika do Uchwały Nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 marca 2010 roku „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na NewConnect”.
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.