REKLAMA
WEBINAR

SCOPE FLUIDICS S.A.: Podpisanie listu intencyjnego z ALAB laboratoria

2018-01-16 16:33
publikacja
2018-01-16 16:33
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 2 / 2018
Data sporządzenia: 2018-01-16
Skrócona nazwa emitenta
SCOPE FLUIDICS S.A.
Temat
Podpisanie listu intencyjnego z ALAB laboratoria
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Scope Fluidics S.A. („Spółka”) informuje o podpisaniu listu intencyjnego z jedną z największych ogólnopolskich sieci laboratoriów diagnostycznych ALAB laboratoria. Intencją stron jest nawiązanie współpracy w celu usprawnienia procesu industrializacji oraz rynkowej walidacji funkcjonowania kluczowych projektów firmy, w szczególności systemu PCR|ONE. Współpraca przy walidacji systemu PCR|ONE będzie miała na celu potwierdzenie jego funkcjonalności oraz przewag wobec istniejących na rynku urządzeń.
W ramach prac badawczo-rozwojowych nad systemem PCR|ONE wymagane jest m.in. przeprowadzenie w zewnętrznych laboratoriach szeregu testów diagnostycznych, stąd też istotny jest wybór renomowanego partnera jakim jest ALAB laboratoria. Firma ALAB laboratoria jest jedną z największych ogólnopolskich sieci laboratoriów diagnostycznych, w skład której wchodzi 70 laboratoriów, przeprowadzających ponad 50 mln badań rocznie. ALAB laboratoria jest częścią europejskiej grupy laboratoriów medycznych skupionych wokół laboratorium Limbach z główną siedzibą w Heidelbergu w Niemczech.
Spółka z początkiem roku rozpoczęła proces industrializacji systemu PCR|ONE tj. przygotowania technologii produkcji przemysłowej systemu. Pierwszym etapem będzie wybór i podpisanie umów z partnerami, którzy pomogą zoptymalizować procesy produkcyjne. W ramach tego procesu ALAB laboratoria zadeklarował gotowość do współpracy przy przeprowadzeniu walidacji systemu PCR|ONE. Oprócz zainteresowania systemem PCR|ONE służącego do ultra-szybkiego wykrywania zakażeń, ALAB laboratoria zadeklarował zainteresowanie i konsultacje szczegółów funkcjonalności młodszego systemu grupy Scope Fluidics – systemu Bacteromic dedykowanemu do kompleksowego oznaczania antybiotyko-wrażliwości bakterii.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-01-16 Szymon Ruta Członek Zarządu - Dyrektor Finansowy
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki