Prezes Mega Sonic aresztowany

Marcin D., prezes notowanej na NewConnect spółki Mega Sonic, został dziś aresztowany na trzy miesiące.

- Mega Sonic SA z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymała potwierdzoną informację o zastosowaniu tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy przez prokuraturę wobec prezesa zarządu spółki – komunikat tej treści został wydany przez spółkę.

Mega Sonic jest integratorem systemów informatycznych wykorzystujących kody kreskowe i technologię RFID. Oferuje rozwiązania wspomagające pracę magazynów, szpitali, kurierów, mobilnych handlowców oraz specjalizuje się w dostarczaniu komputerów przemysłowych.

- Mega Sonic SA nie posiada informacji, które wskazywałyby, jaki jest cel zatrzymania. Niezwłocznie po otrzymaniu stosownego postanowienia w tym przedmiocie spółka przekaże taką informację w drodze odrębnego raportu bieżącego – dodano w komunikacie.

Kliknj, aby przejść do notowań
Kliknj, aby przejść do notowań (Bankier.pl)

W połowie listopada Mega Sonic złożyła wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego. Wartość akcji spółki, która na małym parkiecie zadebiutowała w 2014 r., spadła do poziomu 0,55 zł. To o 80 proc. mniej niż rok temu.

MZ

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
3 12 wwff

Samo życie: zwykle kiedy szef siedzi w areszcie, pracownicy wreszcie mogą spokojnie pracować. Nie ma niepotrzebnych nasiadówek. Produkcja pracuje, zamówienia przyjmowane, towar jest wysyłany, itp. Każdy wie, co ma robić. Najlepszy czas dla firmy.

! Odpowiedz
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl