Nowości w pasażu handlowym "Płać z Nordea"

Użytkownicy bankowości elektronicznej Nordea mogą korzystać z propozycji już ponad 40 firm oferujących różne produkty i usługi w „Pasażu handlowym” na www.nordea.pl.
W ich ofercie są między innymi: akcesoria komputerowe, produkty multimedialne, sprzęt elektroniczny, książki i prasa, kosmetyki, dodatki odzieżowe, lekarstwa, usługi hotelarskie i transportowe, usługi fotograficzne, upominki.

Wiele z nich przygotowało na święta atrakcyjne promocje, przykładowo:
• niższe ceny na wybrane produkty m.in. w sklepie kosmetycznym Solrea.pl, księgarni InBook.pl czy w sklepie z elektroniczną rozrywką Ultima.pl
• darmową wysyłkę zakupów m.in. w sklepach Stereo.pl i Ładne.pl.
Tradycyjnie specjalne świąteczne kompozycje proponuje internetowa kwiaciarnia EuroFlorist. Klienci banku Nordea mają w niej 10-procentową zniżkę.

Interesującą propozycją niektórych sklepów internetowych obecnych w „Pasażu handlowym” na www.nordea.pl są też wprowadzone w okresie przedświątecznym wyszukiwarki prezentów. Ma taką na przykład księgarnia InBook.pl. Wystarczy podać płeć i wiek osoby, którą chcemy obdarować, a otrzymamy podpowiedzi dotyczące tytułów książek, które mogą ją zainteresować.

Aby zrobić zakupy w „Pasażu handlowym” na www.nordea.pl i skorzystać z usługi „Płać z Nordea”, należy posiadać konto z dostępem do bankowości elektronicznej Nordea. Funkcja „Płać z Nordea” jest dostępna zarówno dla posiadaczy rachunków osobistych, jak i dla klientów korzystających z pakietu eFirma i eFirma Plus.

Nordea Bank Polska / www.prnews.pl
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne