REKLAMA

Nadchodzi FlixBus. Co zmieni się dla pasażerów?

2017-12-18 17:00
publikacja
2017-12-18 17:00
Nadchodzi FlixBus. Co zmieni się dla pasażerów?
Nadchodzi FlixBus. Co zmieni się dla pasażerów?
/ FlixBus

- Polski Bus razem ze swoimi autokarami, ze swoją marką, dołącza do rodziny FlixBusa, czyli dwustu trzydziestu partnerów autokarowych, których mamy w całej Europie. Polski Bus stanie się jednym z nich, będzie jeździł pod brandem FlixBusa. Co oznacza między innymi zmianę barw autokarów. Dzisiaj zaczęliśmy rebranding części autokarów. Do połowy 2018 roku wszystkie będą zielone, z naszym logotypem - mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.

Na zmianie mają skorzystać przede wszystkim pasażerowie. Dobra wiadomość dla tych podróżnych, którzy narzekali na zbyt małe przestrzenie między fotelami i brak miejsca na nogi.
- Po pierwsze zwiększy się komfort. Dlatego, że ze wszystkich autokarów Polskiego Busa będziemy wymontowywać fotele, po to żeby zwiększyć odstęp między fotelami, będzie więcej miejsca na nogi dla pasażerów. Po drugie internet, który w tej chwili na międzynarodowych połączeniach Polskiego Busa jest tylko na terenie kraju - będzie dostępny w całej Europie. Mamy też karty roamingowe, można więc spokojnie korzystać z sieci też poza granicami kraju.

Zdaniem Michała Lemana największą korzyścią i ułatwieniem dla pasażerów będzie dostęp do siatki połączeń FlixBusa w ramach jednego biletu, w jednym serwisie.
Michała Lemana pytamy również o:

- nowe trasy na jakich chce działać FlixBus,
- potencjał połączeń z Warszawy do Gdańska i Wrocławia po tym, jak z połączeń między tymi miastami wycofał się Ryanair.

Źródło:
Tematy
Jak zyskać kartę bez opłat i 300 zł?

Jak zyskać kartę bez opłat i 300 zł?

Komentarze (8)

dodaj komentarz
1960
Moim zdaniem byli wlasciciele , to cieniasy . Komu jak komu , ale sprzedac sie Niemcowi !?
geralt78
Tak, to będzie spory plus, jak będzie więcej miejsca na nogi… przyznam się, że jeżdżąc PB czułem się jakbym podróżował ryanairem… ściśnięty i naprawdę zmarnowany po każdym przejeździe. Szkoda też, że wifi tak słabo działa. W innych krajach można spokojnie korzystać ze stron internetowych, a nie tak jak u nas, że po prostu wszystko Tak, to będzie spory plus, jak będzie więcej miejsca na nogi… przyznam się, że jeżdżąc PB czułem się jakbym podróżował ryanairem… ściśnięty i naprawdę zmarnowany po każdym przejeździe. Szkoda też, że wifi tak słabo działa. W innych krajach można spokojnie korzystać ze stron internetowych, a nie tak jak u nas, że po prostu wszystko ładuje się kwadrans albo dłużej. Ciekawe czy ceny będą na podobnym poziomie. Bo jeśli się zwiększą nawet o 15%, to i tak sądzę, że wiele osób wybierze blablacar.
niepelnosprawny_org
co najwazniejsze, czy beda bilety po złótówce jak standardowo bociek miał promocje?... watpie, a to byla najwazniejsza zaleta, wiec flixscbus moze miec nieco poblemów jakby tak miało byc...
geralt78
Nie, to nie była największa zaleta. Największą zaletą było to, że standardowe ceny, były często 2x niższe niż pociąg (nawet drugiej klasy), a często też tańsze niż blablacarem, lub nawet samemu jadąc samochodem (w przeliczeniu na 4&5 pasażerów).
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
prs
Obrzydliwa mamipulacja.
Wypociny redaktorka zostaly zmienione, ani slowa niema ze Niemiec kupil.
Widac demokracja w PL jest ok jak mozna na Polakach zarabiac!
Jeszcze tylko kupic caracale, zgodzic sie na Nord Streem 2 i cala Unia nagle zacznie krzyczec w swoje mainstreamowe tuby ze - z demokracja w Polsce jest najlepiej
Obrzydliwa mamipulacja.
Wypociny redaktorka zostaly zmienione, ani slowa niema ze Niemiec kupil.
Widac demokracja w PL jest ok jak mozna na Polakach zarabiac!
Jeszcze tylko kupic caracale, zgodzic sie na Nord Streem 2 i cala Unia nagle zacznie krzyczec w swoje mainstreamowe tuby ze - z demokracja w Polsce jest najlepiej w calej europie!!!
gitaroszewc
Ty myślisz, że PolskiBus jest polski? Co takie brany robią na tej stronie, nie rozumiem...
1960 odpowiada gitaroszewc
A moglbys podac fakty , poza tym nie obrazaj innych .

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki