REKLAMA

"Make America Kittens Again", czyli jak zastąpić zdjęcia Trumpa kotkami

Marcin Hołubowicz2016-12-19 14:42redaktor Bankier.pl
publikacja
2016-12-19 14:42

„Make America Kittens Again” to nowe rozszerzenie przeglądarki Chrome. Działanie jest bardzo proste i względnie skuteczne – polega na zastępowaniu zdjęć Donalda Trumpa zdjęciami małych kotków. To idealne rozwiązanie dla przeciwników prezydenta elekta.

fot. / / screen strony CNN

Donald Trump tu, Donald Trump tam. Wszędzie ten Donald Trump. Tymczasem prezydent elekt zyskał w wyborach prezydenckich 2,8 miliona głosów mniej niż kandydatka Demokratów Hillary Clinton. Nic dziwnego, że wielu Amerykanów nie może przeboleć porażki. Przeglądając internet codziennie napotykamy najnowsze informacje o Donaldzie Trumpie. Publikujemy je na bieżąco również w Bankier.pl.

Miliarder, w oczekiwaniu na rozpoczęcie swojej prezydentury, kompletuje swój sztab. Spotyka się też z różnymi znanymi ludźmi, jak choćby Bill Gates czy Kanye West. Ostatnio głośno było o założycielach Tesli i Ubera, którzy znaleźli się w radzie gospodarczej. W poniedziałek ma miejsce głosowanie elektorów, którzy zdecydują ostatecznie o tym, czy Trump zostanie 45. Prezydentem Stanów Zjednoczonych.

fot. / / Google

Niejeden internauta, który głosował na Hillary Clinton lub po prostu nie przepada za miliarderem-celebrytą, może mieć już dość obserwowania kolejnych ujęć twarzy Donalda Trumpa. Google Chrome przychodzi z idealnym rozwiązaniem. Każdy użytkownik tej przeglądarki może sobie zainstalować rozszerzenie o nazwie „Make America Kittens Again”.

W wolnym tłumaczeniu brzmi to „Uczyńmy Amerykę ponownie kocią/kotkową”. To parafraza hasła wyborczego Trumpa, które brzmiało „Make America Great Again” („Uczyńmy Amerykę ponownie wielką”). Instalacja zajmuje kilka sekund. Wystarczy wyrazić zgodę na dodanie rozszerzenia do przeglądarki i już można cieszyć się jej rozwiązaniami. Główna, i w zasadzie jedyna zaleta, to automatyczna podmiana zdjęć w artykułach o Donaldzie Trumpie na zdjęcia małych, słodkich kotków.

fot. / / Bankier.pl

Wspominany dodatek do przeglądarki nie działa idealnie. Nie zawsze podmiana się udaje i czasami wciąż w artykule wyświetla się prezydent elekt -  wszystko zależy od budowy danej strony internetowej. Kolejnym minusem jest ograniczona liczba zdjęć kotów, które lubią się powtarzać. Jednak dla zagorzałych przeciwników Trumpa jest to wciąż idealne rozwiązanie.

Rozszerzenie można w każdej chwili szybko usunąć z ustawień przeglądarki. W końcu Donald Trump będzie prezydentem USA , a przynajmniej wszystko na to wskazuje, przez następne cztery lata, więc obserwowanie kotków może się w końcu znudzić.

Ciekawe, czy podobne rozwiązanie sprawdziłoby się na polskim gruncie, gdyby zamiast twarzy poszczególnych polityków można było oglądać puszyste zwierzaki.

Źródło:
Tematy
Ranking najtańszych kont firmowych

Ranking najtańszych kont firmowych

Komentarze (18)

dodaj komentarz
~cz12
Ja bym zastąpił go zdjęciami Ivanki Trump.
~radekreaktor
http://e-sprawdz-punkty-karne.pl/

JEdyny serwis gdzie sprawdzisz ilość punktów karnych online!
~br45
1. Bankier.pl publikuje artykuł polityczny.
2. Bankier.pl usuwa komentarze obnażające mit narracyjny artykułu, jednocześnie pozostawiając komentarze kontrolowanej "opozycji" wobec tezy artykułu.
3. Znudzony moderator drapie się po brodzie, spogląda na zegarek i zastanawia się, dlaczego za tak marne pieniądze traci
1. Bankier.pl publikuje artykuł polityczny.
2. Bankier.pl usuwa komentarze obnażające mit narracyjny artykułu, jednocześnie pozostawiając komentarze kontrolowanej "opozycji" wobec tezy artykułu.
3. Znudzony moderator drapie się po brodzie, spogląda na zegarek i zastanawia się, dlaczego za tak marne pieniądze traci wzrok przy monitorze o 10 wieczorem, następnie przepełnia go strach, że takich jak on jest wielu i łatwo może i z tej roboty wylecieć, z powodu i bez powodu. Smutek, smuteczek, ciężka ruda dola ma. Krokodyle łzy.
~Piszczyk
Żydowskie lobby pasące się od lat 90-tych na publicznej kasie nie może zaakceptować, ze Clinton przegrała. To wysługują się opłacanymi przez siebie "yntelektualnymy" bojówkarzami w rodzaju studentów tzw. Ivy League oraz koniosrajami z Doliny Krzemowej w celu obrzydzania zwycięzcy wyborów
~Observer
Co za debilny artykuł, ale na miarę lewackiego portalu. Proponuję napisać program zastępujący gęby Hilarii i Obsramy. No ale do tego trzeba idiotòw.
~xyz
A co pokazywać zamiast Jarosława?
~realista
Reklamy maści na ból doopy
~xyz odpowiada ~realista
To się jeszcze okaże kogo ostatecznie dupa zaboli.
~olkjlkj
ja bym wolał programik zamieniający zdjęcia polityków (wszystkich polskich) na zdjęcia kaczek :) a teksty o politykach polityce czy "ten powiedział na tego że tamten...." niech zamienia na wybrane losowo aforyzmy ;) np. pij mleko będziesz wielki, albo kto rano wstaje temu kaczka w kość daje... :)
~Wanda
A ja mam dość Petru w Polsacie.Dziś będzie 5 pompowanie w ciągu 7 dni.

Powiązane: Wybory w USA

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki