Przedmiotowe warranty zostały uprzednio nabyte przez INTEGRA sp. z o.o. PROPERTY S.K.A. od p. Leszka Surowca, który zbył wszystkie wyemitowane na jego rzecz warranty subskrypcyjne.
Jednocześnie Spółka informuje, że tym samym objęte zostały wszystkie akcje możliwe do objęcia na podstawie warrantów wyemitowanych zgodnie z powołaną wyżej uchwałą NWZ.
W związku z objęciem przedmiotowych akcji kapitał zakładowy Spółki wynosi obecnie 17 430 643 zł i dzieli się na 34 861 286 akcji uprawniających do 34 861 286 głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.
O fakcie zarejestrowania odpowiednich zmian w Statucie Spółka powiadomi odrębnym raportem.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 3) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)




















































