0,1000 zł
0,00% 0,0000 zł
LS TECH - HOMES SA (LSH)

Ludzie - LSTECHHOM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pasieka Mirosław Prezes Zarządu 2017-01-12 -
Mentel Jarosław Członek Zarządu 2020-03-13 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Zięba Franciszek Przewodniczący RN 2020-10-01 -
Sobieski Marek Członek RN 2011-01-21 POLKAP - Członek RN
TLTENNIS - Członek RN
JRHOLDIN - Członek RN
Dąbrowski Bogusław Członek RN 2017-09-04 -
Cybulski Maciej Członek RN 2018-12-07 -
Duda Roland Członek RN 2020-09-07 - Członek RN
Skęczek Wojciech Członek RN 2020-09-07 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Górski Jarosław Członek Zarządu 2019-09-25 2020-03-02 -
Górski Jarosław Członek Zarządu 2019-09-25 -
Zontek Dawid Członek RN 2019-01-31 2020-09-07 -
Dziedzic Jarosław Członek RN 2019-01-31 2020-09-07 -
Potrawiak Kazimierz Członek RN 2018-06-21 2020-09-07 -
Zięba Franciszek Członek RN 2017-02-15 2020-09-30 -
Surowiec Leszek Wiceprezes Zarządu 2017-01-12 2019-09-10 -
Surowiec Leszek Wiceprezes Zarządu 2017-01-12 -
Pihan Daniel Członek Zarządu 2016-12-06 2019-06-27 -
Pihan Daniel Członek Zarządu 2016-12-06 -
Karmelita Piotr Członek RN 2016-12-05 2018-11-28 -
Karmelita Piotr Członek RN 2016-12-05 -
Pietrusiński Robert Członek RN 2016-07-12 2017-08-30 -
Pietrusiński Robert Członek RN 2016-07-12 -
Niepytalski Tomasz Członek RN 2016-06-08 2016-07-01 -
Niepytalski Tomasz Członek RN 2016-06-08 -
Michałowski Marek Członek RN 2016-02-29 2016-12-05 -
Michałowski Marek Członek RN 2016-02-29 -
Sozański Karol Członek RN 2015-12-07 2016-06-08 -
Zięba Franciszek Członek RN 2015-12-07 2016-02-28 -
Sozański Karol Członek RN 2015-12-07 -
Zięba Franciszek Członek RN 2015-12-07 -
Damek Michał Członek RN 2013-10-23 2018-06-21 -
Damek Michał Członek RN 2013-10-23 -
Pasieka Mirosław Członek RN 2011-01-21 2017-01-11 -
Biernacki Leszek Wiceprezes Zarządu 2011-01-21 2017-01-11 -
Mrzygłód Artur Członek RN 2011-01-21 2015-12-08 -
Zięba Franciszek Członek RN 2011-01-21 2015-12-08 -
Jarosz Sławomir Członek RN 2011-01-21 2013-08-13 -
Pasieka Mirosław Przewodniczący RN 2011-01-21 -
Jarosz Sławomir Członek RN 2011-01-21 -
Zięba Franciszek Członek RN 2011-01-21 -
Mrzygłód Artur Członek RN 2011-01-21 -
Biernacki Leszek Wiceprezes Zarządu 2011-01-21 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 47 -
2018 95 -
2017 73 -
2016 52 -
2015 31 -
2014 30 -
2013 20 -
2012 23 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.