REKLAMA

Kuczyński: Inflacja obietnic

Michał Kryński2022-06-03 10:30, akt.2022-06-03 11:51redaktor Bankier.pl
publikacja
2022-06-03 10:30
aktualizacja
2022-06-03 11:51

Co wspólnego mają KPO, stopy procentowe, ropa i zapałki? Albo na poważniej - czy można skutecznie walczyć z inflacją w warunkach nadchodzących wyborów? Czy poprawa nastrojów na amerykańskich rynkach zostanie z nami na dłużej?

Kuczyński: Inflacja obietnic
Kuczyński: Inflacja obietnic
fot. Darek Golik / / FORUM

W studio Piotr Kuczyński, analityk rynków finansowych, Xelion DI - jak co tydzień na żywo o 10:30.

Źródło:
Michał Kryński
Michał Kryński
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.tv, specjalista od transmisji internetowych. Z Bankier.pl i PRNews.pl związany od 2008 roku. Tel.: 22 333 99 11

Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (4)

dodaj komentarz
podatnik-
To samo proponuje tuba propagandowa czyli Konfederacja Lewiatan z jej szefem byłym prezesem TP S.A., Orange PL, Work Service które to firmy jak jeden mąż doprowadził do ruiny finansowej i nie tylko. TP S.A. za śp. Kulczyka akcje 38 PLN, za geniusza PRLu bis Macieja Wituckiego: TP S.A. - ruina finansowa, spadek wartości firmy o 80%,To samo proponuje tuba propagandowa czyli Konfederacja Lewiatan z jej szefem byłym prezesem TP S.A., Orange PL, Work Service które to firmy jak jeden mąż doprowadził do ruiny finansowej i nie tylko. TP S.A. za śp. Kulczyka akcje 38 PLN, za geniusza PRLu bis Macieja Wituckiego: TP S.A. - ruina finansowa, spadek wartości firmy o 80%, dywidendy, brak, tylko Zarząd i RN bez zmian zarobki zawsze w milionach(Zarząd,) setki tysięcy RN), następnie powtórzenie numeru z Orange PL, Work Service i w nagrodę za swoje dokonania towarzyszka Henryka Bochniarz oddaje mu swój stołek w Konfederacji Lewiatan tak wygląda PRL bis od środka! I ten facet ma czelność kogokolwiek nauczać biznesu!
jan888
Na jak długo developer może "powiedzieć pas"? Developer, który nie buduje i nie sprzedaje, musi zamknąć swoją działalność.
zoomek
Chyba że zacznie wynajmować ale to już będzie rynek wtórny no i czynsz nie wystarczy raczej na pokrycie rat kredytów na budowę. Słabo to widzę. Już pora na urealnie wycen od czapy tych kwadratów.

Powiązane: Polityka pieniężna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki