REKLAMA

JWA: Zawarcie umowy z Autoryzowanym Doradcą w zakresie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji serii B JWA S.A.

2021-01-18 12:06
publikacja
2021-01-18 12:06
Zarząd Spółki JWA S.A. („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym, to jest 18 stycznia 2021 roku została podpisana umowa z Kancelarią Adwokacką Kramer i Wspólnicy Spółka Jawna, wpisaną Decyzją numer 7/2017 p.o. Dyrektora Działu Emitentów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 15 grudnia 2017 roku na listę Autoryzowanych Doradców w alternatywnym systemie obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Umowa została zawarta w celu wykonania obowiązków wynikających z treści ust.12 pkt 1), 2) oraz 3) Załącznika Nr 5 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

Przedmiotem umowy jest świadczenie na rzecz Emitenta usługi mającej na celu wprowadzenie akcji serii B JWA Spółki Akcyjnej do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect, zorganizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Umowa weszła w życie z dniem jej podpisania.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt 9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki