Ile kosztuje miłość [Podcast]

O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbuj zdefiniować kształt gruszki.

(fot. vjapratama / Pexels)

Tak o miłości powiedział Jaskier z sagi Andrzeja Sapkowskiego o Wiedźminie. Ten cytat umieściliśmy z mężem kilkanaście lat temu na zaproszeniu ślubnym. Ponieważ na 100 zawieranych małżeństw przypadają w Polsce 33 rozwody, uznałam się w związku ze stażem za ekspertkę i przy okazji Walentynek postanowiłam zaserwować wam w pigułce wiedzę o tym, ile kosztuje miłość. Ile wydają zakochani, m.in. na prezenty na 14 lutego? Ile trzeba zapłacić za wesele i co zrobić, żeby było wyjątkowe oraz gdzie pojechać w podróż poślubną? Jak zadbać o związek i ile kosztuje za rozwód?

Moimi rozmówcami są: Piotr Kaptór z serwisu Prezentmarzeń, Izabela Janachowska, ekspertka ślubna, która stworzyła spółkę Wedding Dream, Jarosław Kałucki z Travelplanet, Maciej Opalski, prawnik wyspecjalizowany w rozwodach i Paulina Mikołajczyk, psycholog z Centrum Medycznego Damiana, która swoim pacjentom ordynuje Walentynki przez cały rok. Przy okazji rozmów dowiedziałam się też, jaki był najgorszy ślub według Izabeli Janachowskiej, o pokojach fantazji i o intercyzie precyzującej życie intymne pary. Zainteresowani? To zapraszam w podróż do świata miłości.

Wszystkie odcinki Pulsu Biznesu do słuchania znajdziecie na stronie pb.pl/dosluchania i w aplikacjach podcastowych - Spotify, Apple Podcasts, Podcast Addict i Lecton.

Ekonomia miłości. Wykresy, które warto zobaczyć

Ekonomia miłości. Wykresy, które warto zobaczyć

Żniwa w lutym? Jak najbardziej. Klientów kosi się szczególnie 14 lutego. Z roku na rok walentynkowy przekaz marketingowy jest coraz silniejszy. A skoro wszyscy mówią o tym święcie, jak można go nie obchodzić, jak dokądś nie wyjść lub czegoś nie kupić?


Małgorzata Grzegorczyk

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 4 silvio_gesell

„Z miłością jest jak z gruszką.”

To prawda, młode są cierpkie, a dojrzałe spływają po brodzie.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne