REKLAMA

Dostosuj się i przetrwaj [Program Antykryzysowy]

Justyna Smolińska2021-03-04 10:00redaktor Bankier.TV
publikacja
2021-03-04 10:00
Bankier.tv

To już rok pandemii COVID-19 w Polsce. 4 marca 2020 roku zdiagnozowano w naszym kraju pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem. Od tego czasu dużo się zmieniło, a właściwie cały czas się zmienia. Zmieniają się obostrzenia i zalecenia. Wiele branż praktycznie nie funkcjonuje, a przedsiębiorcy każdego dnia dostają po kieszeni. Nie odbywają się imprezy, przyjęcia, wesela. A co z chrzcinami? Jak wyglądają teraz? Jak radzą sobie firmy związane z organizacją takich uroczystości? O tym dziś rozmawiamy w Programie Antykryzysowym.

- Pandemia mocno zweryfikowała rynek i potrzeby ludzi. Zaczęło się od eleganckich ubranek na specjalne okazje, czyli chrzest, ślub, a skończyło na tym, że musiałam dostosować moją markę do pandemii i do kryzysu, który nastał - mówi Zofia Ślotała-Haidar, założycielka i dyrektor kreatywna Petite Maison.

- Z dnia na dzień mój biznes stanął w stu procentach. Wiedziałam, że muszę coś zrobić, żeby móc się utrzymać i przetrwać. Tym bardziej że nie wiedziałam, jak długo to będzie trwało. Tak naprawdę nadal tego nie wiemy, bo niektóre sektory są zamrożone. Najbardziej zależało mi na tym, żeby nikogo z mojego teamu nie zwalniać - dodaje Ślotała-Haidar.

Posłuchaj całej rozmowy w wersji podcastowej.

Źródło:
Justyna Smolińska
Justyna Smolińska
redaktor Bankier.TV

Tematy
Sprawdź o ile mniej możesz płacić!

Sprawdź o ile mniej możesz płacić!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Program Antykryzysowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki