COMPERIA.PL S.A.: Powołanie nowego Członka Zarządu Spółki

2020-06-25 10:59
publikacja
2020-06-25 10:59
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 10 / 2020
Data sporządzenia: 2020-06-25
Skrócona nazwa emitenta
COMPERIA.PL S.A.
Temat
Powołanie nowego Członka Zarządu Spółki
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki Comperia.pl S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje, że w dniu 24 czerwca 2020 roku, Rada Nadzorcza Spółki powołała w skład Zarządu Spółki Pana Pawła Szukalskiego, do pełnienia funkcji Członka Zarządu w ramach trzyletniej kadencji Zarządu rozpoczętej w dniu 9 sierpnia
2017 roku.
Pan Paweł Szukalski z e-commercem i sprzedażą związany jest od 13 lat. Rozpoczął karierę zawodową w 2006 r. w PayPal w Irlandii na stanowisku Fraud Analyst, zajmując się wykrywaniem nadużyć platformy płatniczej PayPal. Następnie, w latach 2007-2012 pracował dla Google, z którym otwierał wrocławskie biuro. W Google Paweł specjalizował się w rozwoju sprzedaży reklam AdWords. Dzięki odnoszonym sukcesom sprzedażowym awansował ze stanowiska Risk Analyst poprzez Menedżera Sprzedaży na stanowisko Vendor Operation Lead, gdzie zarządzał międzynarodowym zespołem 40 sprzedawców. W latach 2012-2017 Paweł pracował dla Internet Mall Polska (Naspers Group) – platformy e-commerce - na stanowisku Merchant Director, a od 2014 jako Country Manager odpowiedzialny za całość operacji i rozwój w Polsce. Ostatnie 3 lata Paweł był związany z dynamiczną fin-techową spółką pożyczkową z Estonii - Creditstar Group. Jako Country Manager zbudował i rozwinął operacje firmy w Polsce.
Paweł jest absolwentem Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku prawo. Pasjonat historii konfliktów XX wieku. Czechofil.
Poza Spółką Pan Paweł Szukalski nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Spółki, oraz nie jest wspólnikiem konkurencyjnej wobec Spółki spółki cywilnej lub osobowej ani członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej. Nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-06-25 Szymon Fiecek Członek Zarządu Szymon Fiecek
2020-06-25 Wojciech Małek Członek Zarządu Wojciech Małek
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki