REKLAMA
»

ATAL S.A.: Zawiadomienie o transakcjach na akcjach ATAL S.A. wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze lub osoby blisko z nimi związane

2021-01-20 23:22
publikacja
2021-01-20 23:22
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
pdf_230429.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 3 / 2021
Data sporządzenia: 2021-01-20
Skrócona nazwa emitenta
ATAL S.A.
Temat
Zawiadomienie o transakcjach na akcjach ATAL S.A. wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze lub osoby blisko z nimi związane
Podstawa prawna
Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Treść raportu:
Zarząd ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie („Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał zawiadomienie w trybie art. 19 ust. 1 MAR dotyczące zbycia w dniu 20.01.2021r. przez JUROSZEK INVESTMENTS Sp. z o.o. będącej osobą blisko związaną z Panem Zbigniewem Juroszkiem, który jest Prezesem Zarządu ATAL S.A., tj. osobą pełniącą obowiązki zarządcze w Spółce.
Zgodnie z zawiadomieniem JUROSZEK INVESTMENTS Sp. z o.o., kontrolowana przez Pana Zbigniewa Juroszka, zbyła 300.000 sztuk akcji ATAL S.A.

Pełna treść powiadomienia znajduje się w załączniku do niniejszego Raportu
Załączniki
Plik Opis
pdf_230429.pdfpdf_230429.pdf zawiadomienie art 19 ust. 1 MAR - zbycie

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-01-20 Zbigniew Juroszek Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Orange Nieruchomości
Orange Nieruchomości
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki