REKLAMA
RELACJA Z FORUM FINANSÓW

Złota strona TETY

2007-10-17 10:50
publikacja
2007-10-17 10:50
Witryna www.teta.com.pl została zwycięzcą konkursu Złota Strona Emitenta. Strona internetowa TETY okazała się najlepszym projektem w kategorii „strona spółki małej”.
- Uznanie strony internetowej www.teta.com.pl za najlepszą w kategorii małych spółek giełdowych to dla nas duże wyróżnienie. Dowodzi bowiem, że świadomie prowadzimy strategię komunikacji z otoczeniem, dbamy o przejrzystość i dostępność naszych działań oraz stale wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania – podkreśla Agata Gąsiorowska, Dyrektor Marketingu TETA S.A.

Konkurs Złota Strona Emitenta to wspólne przedsięwzięcie Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych i Gazety Giełdy „Parkiet”. Patronat nad konkursem objęły Komisja Nadzoru Finansowego i Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jury konkursu oceniało strony spółek giełdowych pod względem zawartości merytorycznej, przydatności dla inwestorów, poprawności językowej i formalnej, estetyki oraz nowoczesnych rozwiązań. Celem konkursu jest popularyzowanie idei witryny internetowej jako głównej wizytówki firmy, „punktu dostępu” do wiedzy o spółce giełdowej, jak również platformy komunikacji z inwestorami i klientami.

ETA SA / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Miejski model Ford Puma. Trwa wyjątkowa wyprzedaż

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki