REKLAMA

UE: miliard euro na walkę z ebolą

2014-10-24 18:07
publikacja
2014-10-24 18:07
UE: miliard euro na walkę z ebolą
UE: miliard euro na walkę z ebolą
/ FORUM

Unia Europejska przeznaczy miliard euro na walkę z ebolą. Taką decyzję podjęli przywódcy państw i rządów Wspólnoty podczas szczytu w Brukseli.

Unia Europejska przeznaczy miliard euro na walkę z ebolą (FORUM)

"Miliard euro to suma, jaką zaoferowały kraje członkowskie oraz instytucje europejskie. Wsparcie Europy to jednak nie tylko pieniądze, ale także ekspertyza medyczna i personel. Chciałbym oddać cześć pracownikom medycznym, którzy pracują na miejscu. Zrobimy wszystko, by zapewnić, że otrzymają oni wszelką konieczną pomoc" - powiedział szef Rady Europejskiej Herman Van Rompuy.

W czwartek Komisja Europejska ogłosiła, że przekazuje ponad 24 miliony euro m.in. na badania nad szczepionką na ebolę. Według Światowej Organizacji Zdrowia, choroba ta pochłonęła już ponad 4,5 tysiąca ofiar. Najbardziej poszkodowane są kraje Afryki Zachodniej: Liberia, Sierra Leone i Gwinea.

IAR/Magdalena Skajewska/Bruksela/em/

Źródło:IAR
Tematy
Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~ON
Są tak przebiegli, że przedstawią każdy nikczemny uczynek jako wielką rzecz, wspaniałą pomoc dla ludzkości. Wprowadzenie globalnej szczepionki przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci, będzie jedną z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, doświadczanego kiedykolwiek od śmierci Żydów pod rządami Hitlera. Ten perfidny plan będzie Są tak przebiegli, że przedstawią każdy nikczemny uczynek jako wielką rzecz, wspaniałą pomoc dla ludzkości. Wprowadzenie globalnej szczepionki przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci, będzie jedną z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, doświadczanego kiedykolwiek od śmierci Żydów pod rządami Hitlera. Ten perfidny plan będzie możliwy, ponieważ wiele waszych rządów zmusiło ludzi do przyjęcia zmian w waszych ustawach, udzielających waszym rządom władzy wprowadzenia w życie praw wobec waszych niewinnych dzieci.
~ON
Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia, ponieważ będzie was ono zabijać. Ich złe plany zszokowałyby te wszystkie niewinne dusze, które nie mają pojęcia, jak oni są potężni. Napędzani żądzą władzy, bogactw i pragnieniem bycia boskim we wszystkim co robią, uważają, że są niezwyciężeni. Kontrolują banki, rządy i Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia, ponieważ będzie was ono zabijać. Ich złe plany zszokowałyby te wszystkie niewinne dusze, które nie mają pojęcia, jak oni są potężni. Napędzani żądzą władzy, bogactw i pragnieniem bycia boskim we wszystkim co robią, uważają, że są niezwyciężeni. Kontrolują banki, rządy i są odpowiedzialni za spowodowanie terroru na Środkowym Wschodzie. Kontrolują wiele światowych mediów i prawda o ich nikczemności ukryta jest za tak zwanymi humanitarnymi organizacjami. Niestety, bardzo niewiele Bożych dzieci wie o ich planach.Wielu z tych grup, w tym liderzy banków, rządów, szefowie dużych firm, z których wszystkie są połączone i pracują razem, aby ze zwykłych ludzi uczynić nędzarzy, zmieni się po Ostrzeżeniu. To zatem będzie dobre. Czas dla Mnie, aby oddzielić te dusze, które Mnie kochają od tych, które stoją po stronie złego, nie jest odległy. Jesteście ostrzeżeni. Będzie tylko tyle czasu, aby się nawrócić. Dusze, które najbardziej potrzebują Mojego Miłosierdzia należą do tych nikczemnych grup, które nie mają szacunku dla Bożych praw. Musicie się modlić, aby oni ujrzeli Prawdę. Musicie się modlić, aby powstrzymali zadawanie życiowych udręk poprzez okropne ustawy, które zamierzają wprowadzić. Musicie się modlić o powstrzymanie ludobójstwa, które planują, gorszego niż to, dokonane przez Hitlera w czasie II wojny światowej. Ta grupa, największa ilościowo od czasu ich powstania w średniowieczu, to armia szatana. Będą prowadzeni przez antychrysta. Zaplanowali wprowadzenie swojej kontroli w bankach przez dziesięciolecia. Przez ostatnie 15 lat zaplanowali wprowadzenie Znamienia Bestii, czipa, do którego wszczepienia w ciało zmuszany będzie każdy mężczyzna i kobieta, aby mieć dostęp do żywności. Teraz, kiedy nadszedł dla nich czas, aby przedstawić ich Nową Światową Walutę, wiedzcie, że modlitwy, wiele modlitw, mogą pomóc osłabić wiele z ich planów

Powiązane: Epidemia eboli

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki