REKLAMA

Trigon DM rekomenduje "kupuj" R22, cena docelowa 26 zł

2019-07-16 10:18
publikacja
2019-07-16 10:18
fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

Analitycy Trigon DM, w raporcie z 16 lipca, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla R22 od zalecenia "kupuj" z ceną docelową na poziomie 26 zł.

We wtorek o godz. 10.11 za akcję R22 płacono 19,45 zł.

"Sądzimy, że przed spółką rekordowy rok wyników finansowych, których głównym katalizatorem będzie segment Hostingu. Uważamy, że wzrost wyniku w Hostingu będzie pochodną: optymalizacji cenników usług hostingu; wzrostu organicznego wolumenów klientów na rynku CEE; konsolidacji brandów hostingowych (synergie kosztowe) i wzrostu rozpoznawalności marki H88" - napisano w raporcie.

Zdaniem analityków, słabość marży w segmencie Omnichannel jest tylko tymczasowa, a spółka po wdrożeniu RODO oraz implementacji bardziej marżowych produktów takich jak powiadomienia Push powróci do realizowania ponad 20 proc. marży EBITDA.

"Uważamy, że kontynuacja rozbudowy baz danych marketingowych branży e-commerce oraz bardziej marżowe produkty takie jak powiadomienia Push przełożą się na odbicie w realizowanych marżach w najbliższych okresach przy jednoczesnym utrzymaniu dwucyfrowej dynamiki przychodów" - dodano.

Rekomendacja została opracowana przez Trigon DM na zlecenie GPW w ramach Giełdowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego.

Autorem raportu jest Kacper Koproń. Pierwsze rozpowszechnianie raportu nastąpiło 16 lipca, o godzinie 10.00.

Depesza jest skrótem raportu. W załączniku zamieszczamy plik PDF z raportem. (PAP Biznes)

doa/ ana/

Źródło:PAP Biznes

Do pobrania

33700907_R22.pdfpdf
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki