REKLAMA

Stany Zjednoczone deportują imigrantów

2016-05-13 05:58
publikacja
2016-05-13 05:58

Do końca czerwca amerykański urząd imigracyjny przeprowadzi serię deportacji imigrantów, którzy nie posiadają dokumentów. Będą wśród nich matki z dziećmi, które dostały się do USA nielegalnie. Takie informacje przekazuje agencja Reuters.

fot. / / YAY Foto

Deportacje mają zostać przeprowadzone przede wszystkim z takich terenów, jak Teksas, Georgia i Karolina Północna. Według Reutersa, będzie to największa tego typu operacja z tych planowanych w tym roku przez administrację Baracka Obamy. Ostatnie tego typu akcje spotkały się z krytyką części polityków z partii demokratycznej, na czele których stoi kandydatka na prezydenta tego ugrupowania, była pierwsza dama Hillary Clinton. Swojego oburzenia nie kryło również środowisko adwokatów imigracyjnych.

Aresztowania, a potem przymusowa deportacja, ma dotyczyć matek z dziećmi, którym ze względu na złamanie przepisów imigracyjnych, już wcześniej nakazano opuszczenie Stanów Zjednoczonych. Akcja zatrzymań i wydalenie z kraju dotyczyć będzie również osób, które na terytorium USA dostały się bez opieki dorosłych, ale w ostatnim czasie skończyły 18 lat. Tego typu działania mają na celu zniechęcenie nielegalnych imigrantów do przyjazdu. .

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Jan Pachlowski,Miami/dyd

Źródło:IAR
Tematy
Wyprzedaż Rocznika 2025. Hybrydowe SUV-y Forda
Wyprzedaż Rocznika 2025. Hybrydowe SUV-y Forda

Komentarze (12)

dodaj komentarz
~xyz
Ameryka, Izrael oraz bogate kraje arabskie moga, Europa to rasisci.
~facet
Nie wiem czemu faceci boja się Koranu. To kobitki są tam na równi z psem, tyle że psa nie wolno kopnąć :) Przecież Kopacz, Agnieszka Holland, Pieńkowska czy Wielowieyska chcą tu Islamistów więc w czym problem.
~pa
Mężczyzna nie-muzułmanin jest tam równie bezwartościowy.
~Pozhoga odpowiada ~pa
... równie bezwartościowy jak kobieta - muzułmanka ?
~światsieśmieje
Tylko, że EUoprejczycy nie będą mieli gdzie uciekać przed Islamem.
""Jak wynika z badań naukowców z Niemiec i Cypru, do 2050 roku, część Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej nie będzie się nadawać do życia dla ludzi. Zmiany klimatu doprowadzą do masowej migracji ludności z tych terenów na północ.

Badania pokazują,
Tylko, że EUoprejczycy nie będą mieli gdzie uciekać przed Islamem.
""Jak wynika z badań naukowców z Niemiec i Cypru, do 2050 roku, część Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej nie będzie się nadawać do życia dla ludzi. Zmiany klimatu doprowadzą do masowej migracji ludności z tych terenów na północ.

Badania pokazują, że to i tak nie wystarczy, aby zapobiec katastrofie na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Według modeli, w 2050 roku na tych terenach w letnie noce temperatura sięgnie nawet 46 stopni Celsjusza, średnia temperatura latem w nocy nie będzie mniejsza niż 30 stopni i to przy optymistycznej prognozie.""

Europa zostanie więc zislamizowana do 2050r.
źródła ("zmiany na ziemi")
~Szejk
W Europie środkowej też w XX wieku były okresy kiedy nie nadawała się ona do zamieszkania więc nie widzę problemu...
~Gytry
A dlaczego Europejczycy mieliby uciekać przed islamem? Wystarczy pognać lewaków, a na ich miejsce wybrać narodowców. Islam sam będzie wiał z Europy.
~autor_widmo
no to super, mozemy sie z nimi zamienic miejscami, damy im Europe ale sami zabieramy za to Afrykę, bo jesli tak, to plantacje energii slonecznej, odsalanie wody z oceanu, system irygacji i mamy idealne miejsce do zycia, a w EU zostawimy im stare elektrownie atomowe, miasta z betonu, stare drogi do łatania, deszcze, ulewy, chłód, no to super, mozemy sie z nimi zamienic miejscami, damy im Europe ale sami zabieramy za to Afrykę, bo jesli tak, to plantacje energii slonecznej, odsalanie wody z oceanu, system irygacji i mamy idealne miejsce do zycia, a w EU zostawimy im stare elektrownie atomowe, miasta z betonu, stare drogi do łatania, deszcze, ulewy, chłód, choroby :) tylko na pismie tereny przejmowac, normalnie kolonizacja ad 2050
~światsieśmieje
Zastanawiające jest , że tych "uchodźców" nie chcą przyjmować ich najbogatsi bracia w wierze jak Kuwejt, Emiraty itd, czy Izrael. Tylko Merkel jest chętna - ta sprawa śmierdzi, ktoś chce z Europy zrobić kołchoz NWO, a bogate elity chronią się przed nimi jak przed dżumą XXIw. Kiedy Europejczycy się obudzą, będą już w raju Zastanawiające jest , że tych "uchodźców" nie chcą przyjmować ich najbogatsi bracia w wierze jak Kuwejt, Emiraty itd, czy Izrael. Tylko Merkel jest chętna - ta sprawa śmierdzi, ktoś chce z Europy zrobić kołchoz NWO, a bogate elity chronią się przed nimi jak przed dżumą XXIw. Kiedy Europejczycy się obudzą, będą już w raju u Allacha lub jako uchodźcy z UE.

Powiązane: Stany Zjednoczone/USA

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki