REKLAMA

SATIS GROUP SA: Zawarcie umowy o zachowaniu poufności

2021-05-14 16:33
publikacja
2021-05-14 16:33
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 18 / 2021
Data sporządzenia: 2021-05-14
Skrócona nazwa emitenta
SATIS GROUP SA
Temat
Zawarcie umowy o zachowaniu poufności
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Satis Group S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Emitent”) informuje, że w dniu 14 maja 2021 r. zawarł umowę o zachowaniu poufności (dalej: „NDA”) z INVO BioScience Inc. z siedzibą w Sarasota, Floryda, Stany Zjednoczone (dalej: „Kontrahent”), której instrumenty finansowe (akcje) Emitent nabył w dniu 30 kwietnia 2021 r. – o czym Emitent informował raportem ESPI nr 13/2021 z dnia 30 kwietnia 2021 r.
NDA została zawarta w związku z negocjacjami jakie prowadzone są pomiędzy stronami dotyczącymi możliwości nawiązania współpracy pomiędzy podmiotami. O możliwości nawiązania współpracy z Kontrahentem Emitent informował raportem ESPI nr 12/2021 z dnia 29 kwietnia 2021 r.
Zgodnie z przedmiotową umową Strony będą wymieniać się informacjami mającymi charakter informacji poufnych, stanowiącymi tajemnicę przedsiębiorstwa, w celu możliwości nawiązania współpracy w przyszłości.
Zawarcie umowy o zachowaniu poufności nie rodzi po żadnej ze Stron zobowiązań finansowych, natomiast jest to pierwszy etap w negocjacjach związanych z nawiązaniem współpracy biznesowej pomiędzy stronami. W przypadku zawarcia takiej umowy Emitent poinformuje o tym odrębnym raportem.
Emitent uznał niniejszą umową za istotną ze względu na możliwość nawiązania współpracy pomiędzy stronami, w wyniku której Emitent może zostać przedstawicielem Kontrahenta na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej.
Kontrahent jest podmiotem produkującym wyroby medyczne, skupionym na tworzeniu metod leczenia pacjentów, u których zdiagnozowano bezpłodność, a głównym produktem Kontrahenta jest „INVOcell” – urządzenie medyczne stosowane w leczeniu bezpłodności i uważane za technikę wspomaganego rozrodu (ART).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-05-14 Andrzej Wrona Prezes Zarządu Andrzej Wrona
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki