PySENSE, spółka do rzeczy. Internetu rzeczy

2023-03-20 12:49
publikacja
2023-03-20 12:49
PySENSE, spółka do rzeczy. Internetu rzeczy
PySENSE, spółka do rzeczy. Internetu rzeczy
/ Materiały własne

Jest laureatem rankingu Gazele Biznesu, tytułu od 23 lat przyznawanego przez Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się firmom i Technology Fast 50 Central Europe, wyróżnienia przyznawanego przez Deloitte. Choć to młoda firma, powstała w 2017 r., to już przekroczyła barierę 30 mln zł przychodów utrzymując rentowność EBITDA na poziomie około 30 proc.

- Jesteśmy spółką technologiczno-produkcyjną i kluczem do naszego sukcesu jest zaangażowanie pracowników, dlatego nasza polityka zakłada przede wszystkim inwestycje w zespół – podkreślają Piotr Czak, prezes i Tomasz Leszczyński, członek zarządu PySENSE
Podstawową działalnością firmy jest projektowanie oraz produkcja najlepszych w swojej klasie modułów komunikacyjnych do liczników energii elektrycznej oraz innych mediów.
Realizuje projekty w zakresie projektowania urządzeń i rozwoju oprogramowania.
- Istnieją jednak dwa obszary, którym w ostatnim czasie poświęcamy najwięcej uwagi. Pierwszy to rozwój naszej innowacyjnej platformy IoT, narzędzia pozwalającego efektywnie zarządzać zużyciem energii elektrycznej oraz innych mediów, a drugi to cyberbezpieczeństwo związane z danymi pomiarowymi oraz dostępem do infrastruktury krytycznej jaką są liczniki energii elektrycznej – podkreślają szefowie PySENSE.
W poprzednim rozdaniu funduszy europejskich skutecznie sięgnęli po środki na realizację projektu Internet of Energy. W tym planują start w kolejnych konkursach. Posłuchajcie jakie mają plany.

fot. Materiał Partnera / 
Źródło:
Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki