Muzułmanie i żydzi interweniują u Boniego

Muzułmanie i żydzi interweniują u ministra Boniego. Chodzi o ubój rytualny. Dziś przedstawią szefowi resortu administracji i cyfryzacji swoje argumenty, Są dobrze przygotowani do spotkania: wcześniej zamówili prawnicze ekspertyzy. Mają nadzieję, że rząd na jutrzejszym posiedzeniu zajmie się tą kwestią.

Wyznawcy obu religii wskazują na konstytucyjne gwarancje wolności wyznania i swobody praktyk religijnych. W zeszłym tygodniu zwrócili się do prezydenta alarmując, że konstytucja jest łamana. Analogiczne oświadczenie przekazali też ambasadom państw muzułmańskich mających swe placówki w Polsce.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)A.Kołodziejska/dyd

Źródło: IAR
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Dim

Mnie inna rzecz interesuje: ubój rytualny = jakaś praktyka kolidująca z obecnymprawem. Żydzi i muzułmanie są tu pokazani ale nie wydaje mi się to zawężenie słuszne gdyż mogą zawiązywać się inne grupy wyznaniowe w Polsce jak zezwala prawo i mogą się tworzyć nowe praktyki wyznaniowe które zaczną kolidować z obecnym prawem i co wtedy?

Jedną ze starych praktyk mormonów lub muzułmanów jest wielożeństwo.

Wałkuje się w kółko jakieś związki partnerskie aby wpędzić pary heteroseksualne w kocioł przymusowego żyrowania kredytów a nie chce się zatwierdzić takiej starej praktyki jak poligamia.

Czy nagminne sypanie trującego w wysokich dawkach dla układu nerwowego E621 do wędlin czy to już praktyka religijna czy tylko bezmyślne naśladownictwo ? A jeśli nowa grupa religijna jako rytuał obierze sobie sypanie tej trucizny ciut więcej niż zezwalają przepisy sanitarno epidemiologiczne ? Co wtedy ?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~ loza B'nai B'rith

parchy przyszły do parcha lamentowac jak im tu w polsce zle........kkk mie zalewa za sie cisnie na usta ubuj rytualny w stosunku do nich.........wy.pieac na swe słone moze....wpiz.....du

! Odpowiedz
0 0 ~nero

Nie chce u siebie oglądać tych dzikusów, ładnie z nami rozmawiają a na rogu wysadzają dupę i zabijają, pustyni mają od groma to niech tam siedzą.

! Odpowiedz
0 0 ~Rudolf

Ta dzicz niech sama sobie morduje zwierzaki.Niech spiepszają do Israela i na Dzikie Pola

!
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil