Motorola przemysłowa

Motorola zaprezentowała nową serię mobilnych komputerów klasy przemysłowej: MC2100. Modele zostają wprowadzone jako odpowiedź na popyt na mniejsze, wytrzymałe urządzenia, przeznaczone zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm i umożliwiające im zwiększenie wydajności operacyjnej w wyniku mobilnego zarządzania danymi.

MC2100

  • Lekki i ergonomiczny komputer MC2100 nadaje się idealnie do zarządzania magazynem, uzupełniania zapasów, oznaczania cen i etykietowania półek.
  • Model MC2100 będzie dostępny w pięciu różnych konfiguracjach, które obejmują trzy różne mechanizmy skanowania, opcje pracy offline (batch) lub WLAN oraz akcesoria specyficzne dla poszczególnych sektorów rynkowych, takich jak logistyka czy handel detaliczny..
  • Seria MC2100 wykorzystuje tę samą platformę sprzętową, co inne mobilne produkty Motorola Solutions, co upraszcza obsługę aplikacji oraz integrację ze środowiskiem korporacyjnym.
  • Dostawy komputerów mobilnych z serii Motorola MC2100 planowane są na pierwszy kwartał 2012 roku.
  • Modele z serii MC2100 będą dostępne razem z umową serwisową Service from the Start with Comprehensive Coverage, który obejmuje zarówno normalne zużycie, jak i przypadkowe uszkodzenia komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, pozwalając znacznie ograniczając nieprzewidziane wydatki na naprawy urządzeń.

 

 Informacja prasowa
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne