MZN Property chce, by w '18 ARPU dla klientów profesjonalnych wzrosło o ponad 40 proc.

2017-11-07 08:50
publikacja
2017-11-07 08:50

MZN Property liczy, że średniomiesięczny przychód od klienta profesjonalnego wzrośnie w 2018 roku o około 86-96 zł, czyli o ponad 40 proc. - poinformowała spółka w komunikacie.

"Grupa wprowadziła istotne zmiany sposobu rozliczania Klientów profesjonalnych – pośredników nieruchomości. Zmiany te są rozłożone w czasie, a ich wpływ na wynik finansowy będzie częściowo widoczny już w wynikach finansowych Grupy za IV kwartał br. Pełny wpływ na wynik będzie widoczny w kolejnych kwartałach 2018 r." - napisano w komunikacie.

Spółka podała, że akwizycja klientów i wzmocnienie rozpoznawalności flagowego serwisu nieruchomościowego grupy – Morizon.pl rozpoczęło się w III kwartale, a główne działania są realizowane w IV kwartale.

"Już w październiku widać znaczący wzrost liczby wizyt w serwisach Grupy MZN Property – o 30 proc. rdr, a łączna liczba pozyskanych użytkowników OneStopShop wzrosła o 42 proc. rdr. Wskaźniki te wzrosły jeszcze bardziej dla samego serwisu Morizon.pl – liczba wizyt wzrosła o 52 proc. rdr, a wzrost pozyskanych użytkowników wyniósł blisko 77 proc." - napisano w komunikacie. (PAP Biznes)

seb/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Firmy mogą zapłacić nawet 1 mln PLN kary

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki