MON: ministra Macierewicza nie łączą żadne relacje z firmą BBM

Ministra obrony Antoniego Macierewicza nie łączą żadne relacje z firmą BBM - poinformowała PAP rzeczniczka MON mjr Anna Pęzioł-Wójtowicz, odnosząc się do sobotniej informacji "Faktu" o rzekomych powiązaniach ministra z byłym rzecznikiem MON Bartłomiejem Misiewiczem.

"W związku z nieprawdziwymi informacjami opublikowanymi na portalu oraz w gazecie "Fakt" 20 maja 2017 r. Ministerstwo Obrony Narodowej oświadcza, że ministra Antoniego Macierewicza nie łączą żadne relacje z firmą BBM" - oświadczyła rzecznik prasowy MON mjr Anna Pęzioł-Wójtowicz.

Dodała, że w związku z zawartymi w tekście pomówieniami i insynuacjami, MON analizuje podjęcie zdecydowanych kroków prawnych przeciwko redakcji gazety oraz autorce tekstu.

Sobotni "Fakt" napisał, że Misiewicz jest cenny dla szefa MON, gdyż "organizuje fundusze, od których może zależeć polityczna przyszłość Macierewicza". Gazeta zastanawia się, co łączy Macierewicza z Misiewiczem i podaje, że jedna z teorii jest taka, iż "szef MON miałby opuścić ze swoimi ludźmi PiS i wskrzesić swój Ruch Narodowo-Katolicki". Według gazety Misiewicz w tym celu założył własny biznes - firmę BBM działającą w segmencie doradztwa, bezpieczeństwa czy mediów.

awy/ bos/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~elo

Po tych zagrywkach z Misiewiczem i samolotami w nic nie wierze tej partii

! Odpowiedz
0 0 ~siwobrody

Misiu chcesz kabana trzymać w pysiu?!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,4% I 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% I 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 282,8 zł I 2020
Produkcja przemysłowa rdr 1,1% I 2020

Znajdź profil