REKLAMA

Kluby Cocomo kończą działalność?

2014-09-04 11:44
publikacja
2014-09-04 11:44
Kluby Cocomo kończą działalność?
Kluby Cocomo kończą działalność?
/ EastNews

"Szanowni Państwo po pięciu latach współpracy informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 03.09.2014 marka klubów Cocomo kończy swoją działalność". Taki komunikat pojawił się na stronie internetowej kontrowersyjnej sieci klubów nocnych, przeciwko którym toczy się kilkadziesiąt śledztw w całej Polsce.

Źródło: EastNews

O firmie zrobiło się głośno po serii przypadków, w których klienci bawiący się w lokalach tracili świadomość i budzili się z rachunkami opiewającymi nawet na kilkanaście tysięcy złotych. Właścicielem biznesu jest krakowska spółka Event. Prowadziła ona 23 lokale m.in. w Trójmieście, Łodzi, Białymstoku, Bydgoszczy, Wrocławiu, Warszawie i Zakopanem.

W ostatnich dniach prezydent Sopotu wystosował apel do włodarzy miast, w których działała sieć, aby wspólnie ukrócić proceder, który niszczył wizerunek centrów miejscowości. Pomysł poparł prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz, który zapowiedział przyłączenie się do pozwu złożonego w Trójmieście.

W serwisie Wykop.pl pojawiła się informacja, że jeden z lokali Cocomo w Gdańsku przeszedł już rebranding i działa pod nazwą "Desire". Może to wskazywać, że zagłada czeka tylko markę, a nie same kluby, które będą kontynuować działalność.

/mk

 
Źródło:
Tematy
Sprawdź jak zyskać 350 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać 350 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (19)

dodaj komentarz
~Cocojumboidoprzodu
MARKA znika pismacy - przestańcie pisać i mówić głupoty. Facio nie zwinie interesu tylko odetnie kulę u nogi - jednolitą markę w całym kraju. Teraz te pralnie pieniędzy/burdeliki/pułapki na jeleni będą ukryte pod wieloma nazwami aby się klientela nie połapała.
~demaskator
W Lublinie też tylko zmienili nazwę. Nawet początkowe "F" jest ustylizowane tak samo jak stare "C" z Cocomo.
~Aga
A moja koleżanka tam sprząta i nie chciałabym, aby straciła pracę
~Dżejms
będą dolewać specyfiki po rebrandingu...jak to szło? - wyroby kolekcjonerskie i gra muzyka
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~olo
tyle w tym prawdy ile w tym ze Franz do papieza strzelal.
~g34
Po zmianie nazwy pewnie będzie znacznie trudniej prowadzić toczące się już postępowania. Nakraść, zmienić nazwę, nakraść, zmienić nazwę.
~Julian
Mamy tłumaczyć portalowi bankier.pl co to znaczy marka ? :-)
~Irek
We Wrocławiu klub zmienil nazwe na PRINCESS
~kali
Nie. Go-go są jak komunizm. wiecznie żywe.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki