0,5800 zł
-1,02% -0,0060 zł
GLG Pharma S.A. (GLG)

Incydentalne naruszenie obowiązku informacyjnego związanego z publikacją harmonogramu przekazywania raportów okresowych w 2019 r.

Zarząd GLG Pharma S.A. z siedzibą we Wrocławiu („Spółka”) niniejszym informuje o naruszeniu obowiązku informacyjnego określonego w Załączniku nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect” (dalej jako „Załącznik nr 3”), polegającym na nieprzekazaniu raportu zawierającego harmonogram przekazywania raportów okresowych w 2019 r. w terminie wskazanym w §6 ust. 14.1 Załącznika nr 3.

Spółka zapewnia, że zaistniała sytuacja ma charakter incydentalny, a także deklaruje dalsze terminowe wywiązywanie się z obowiązków informacyjnych oraz że dołoży wszelkich starań aby zaistniała sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.

Podstawa prawna: pkt 16a Załącznika do Uchwały Nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 marca 2010 r. "Dobre praktyki spółek notowanych na NewConnect".
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.