REKLAMA
TYLKO U NAS

CCC: Zawiadomienie o przekroczeniu progu w znacznych pakietach akcji

2023-05-16 20:14
publikacja
2023-05-16 20:14
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
komunikat_CCC-powyzej5%-16.05.2023-sig-sig.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 29 / 2023
Data sporządzenia: 2023-05-16
Skrócona nazwa emitenta
CCC
Temat
Zawiadomienie o przekroczeniu progu w znacznych pakietach akcji
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd CCC S.A. (dalej: „Emitent”, „Spółka”) informuje, że Emitent otrzymał, na podstawie art. 69 ust. 1 pkt 1) w związku z art. 87 ust. 1 pkt 2b) Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (dalej: „Ustawa”),
od Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Allianz Polska S.A., zarządzającego Allianz Polska Otwartym Funduszem Emerytalnym (dalej: „Allianz OFE”), zawiadomienie, iż w dniu 12.05.2023 r., w wyniku likwidacji Drugiego Allianz Polska Otwartego Funduszu Emerytalnego (dalej: „Drugi Allianz OFE”), w drodze przeniesienia jego aktywów do Allianz OFE, udział w ogólnej liczbie głosów na WZA Spółki CCC S.A. na rachunkach Allianz OFE wynosił powyżej 5%.

Zgodnie z przesłanym zawiadomieniem, przed likwidacją Drugiego Allianz OFE łączny stan na rachunkach Allianz OFE i Drugi Allianz OFE wynosił 5267006 akcji Spółki, co stanowiło łącznie 7,65% udziału w kapitale zakładowym Spółki i dawało prawo do wykonywania 5267006 głosów, stanowiących 6,97% udziału w ogólnej liczbie głosów na WZA Spółki.

Po likwidacji Drugiego Allianz OFE na rachunku Allianz OFE, zapisanych było 5267006 akcji, stanowiących 7,65% udziału w kapitale zakładowym Spółki, co daje prawo do wykonywania 5267006 głosów z akcji, stanowiących 6,97% udziału w ogólnej liczbie głosów na WZA Spółki.

Jednocześnie, Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A., zarządzające Allianz OFE poinformowało, że:
- nie posiada podmiotów zależnych posiadających akcje Spółki,
- nie zachodzi sytuacja opisana w art. 69 ust 4 pkt 6 Ustawy,
- nie posiada również instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69b ust. 1 pkt 1) i 2) Ustawy.

Zawiadomienie stanowi załącznik do niniejszego raportu.
Załączniki
Plik Opis
komunikat_CCC-powyżej5%-16.05.2023-sig-sig.pdfkomunikat_CCC-powyżej5%-16.05.2023-sig-sig.pdf Zawiadomienie PTE Allianz Polska S.A. - 16.05.2023

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-05-16 Karol Półtorak Wiceprezes Zarządu
2023-05-16 Adam Holewa Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Najtańsze konta firmowe z premią za korzystanie
Najtańsze konta firmowe z premią za korzystanie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki