REKLAMA

ADIUVO INVESTMENTS SA (28/2019) Zawarcie przez spółkę portfelową Joint Polish Investment Fund C.V. niewiążącego head of terms dotyczącego przedsięwzięcia w zakresie technologii medycznej

2019-04-18 19:29
publikacja
2019-04-18 19:29

Raport bieżący 28/2019

Zarząd Adiuvo Investments S.A. [Emitent, Spółka] informuje, że w dniu 17 kwietnia 2019 r. w godzinach wieczornych powziął informację, że spółka portfelowa funduszu Joint Polish Investment Fund C.V. [JPIF] FixNip Limited z siedzibą w Even Yehuda - Izreal [FixNip] zawarła z jednym z międzynarodowych liderów na rynku produkcji i dystrybucji implantów piersi niewiążące porozumienie (head of terms) datowane na dzień 16 kwietnia 2019 r. określające główne warunki i zasady, na jakich ww. podmioty rozważają zawarcie globalnego partnerstwa biznesowego [Porozumienie]. Intencją stron jest zawarcie długoterminowej umowy, która obejmować będzie m.in. zasady współpracy operacyjnej odnoszącej się do rozwoju produktu, inwestycję kapitałową w FixNip i stopniowe nabywanie wszystkich akcji Fixnip. Postanowienia ww. dokumentu podlegają należytej staranności, mają charakter niewiążący, z wyjątkiem m.in. postanowień dotyczących wyłączności oraz poufności.

Head of terms pozostaje w mocy do końca lipca 2019 r. i w tym okresie stronom przysługuje wyłączność negocjacyjna.

Spółka FixNip zajmuje się rozwojem implantu sutka o fizjologicznym kształcie wzmocnionym szkieletem nitinolowym. Emitent przypomina, że poprzez jednostkę zależną - Adiuvo Management wywiera znaczący wpływ na JPIF. Komercjalizacja posiadanych technologii poprzez ich sprzedaż kontrahentom działającym w branży medycznej stanowi realizację podstawowej polityki inwestycyjnej realizowanej przez JPIF.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Źródło:PAP
Tematy

Niezapłacone długi. Jak odzyskać należności?

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki