REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Spółka z NC wprowadza maseczki. Kurs wystrzelił

2020-07-09 10:47
publikacja
2020-07-09 10:47
Spółka z NC wprowadza maseczki. Kurs wystrzelił
Spółka z NC wprowadza maseczki. Kurs wystrzelił
fot. Borys Skrzyński / / Puls Biznesu

Akcje notowanej na NewConnect spółki 4Mass mocno drożeją po tym, jak na rynek trafiła informacja o wprowadzeniu przez spółkę do obrotu maseczek medycznych.

4Mass na co dzień zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków z zakresu ogólnie pojętej branży manicure/pedicure oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Działa na rynku masowym, salonów kosmetycznych oraz marketingu wielopoziomowego MLM. Teraz do wachlarza produktów dołączyły maseczki medyczne, co wyraźnie spodobało się inwestorom.

Jeszcze wczoraj na zamknięciu akcje 4Mass wyceniano na 0,328 zł, co i tak było sporym wzrostem względem wtorkowej sesji (0,2240 zł). Jednak już w czwartek przed południem kurs poszybował do 0,60 zł, co oznaczało dzienny wzrost o 83 proc.

Ze względu na gwałtowną zwyżkę, handel został zawieszony – teoretyczny kurs otwarcia wynosi 0,70 zł, co oznaczałoby wzrost o 113 proc. Obroty w wysokości 8,7 mln zł są zdecydowanie najwyższe na całym NewConnect oraz piąte najwyższe na całej GPW.

MZ

Źródło:
Tematy
Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Komentarze (8)

dodaj komentarz
staryznajomy
Jejku 4Mass raptem odbił od dna i już panika. A co z CDProjekt i inbe balono-wydmuchy zwiazane z grami czy fotowoltaiką a ktore maja kosmiczne C/WK i jeszcze wieksze C/Z.
Przy tych balonach 4Mass powinien kosztować z 10 zł !
kriss977
Dokładnie jedna wielka manipulacja ale to trzeba poruszyć i sprawdzić bo czasem logika i pewny ruch jest cały czas odwrotny później rokowanie ruch podziału i znów kosmos porażka a inwestorzy w większości tracą.
staryznajomy
4Mass to markowe produkty Claresa, umowa z Biedronka i ponad 3000 sklepow. Cala produkcja 4Mass to wychodzi ok 50 maseczek miesiecznie na 1 sklep...tyle co nic.
Ekspansja zagraniczna, kupno spółek i tworzenie grupy kapitalowej. Do tego budowa zakladu za ponad 9 mln z dofinansowaniem pobad 5 mln gdzie maja produkować kremy i
4Mass to markowe produkty Claresa, umowa z Biedronka i ponad 3000 sklepow. Cala produkcja 4Mass to wychodzi ok 50 maseczek miesiecznie na 1 sklep...tyle co nic.
Ekspansja zagraniczna, kupno spółek i tworzenie grupy kapitalowej. Do tego budowa zakladu za ponad 9 mln z dofinansowaniem pobad 5 mln gdzie maja produkować kremy i inne kosmetyki.
Tak wiec 4Mass i info o masrczkach to obecnie tylko odreagowanie spadkow po kursie z IPO czyli ok 85 groszy. Teraz urealnienie kursu i kierunek na lekko pod 2 PLN.

igła
Kiedyś cebulki, potem wystarczyło założyć stronę internetową a teraz maseczki.
Co się zawsze działo po tych idiotyzmach ?
slug88
Halo Halo UWAŻAJCIE !
maseczki już w ogóle się nie sprzedają. Pracuję w branży, ludzie/firmy narobiły zapasu, wyprzedają za bezcen poniżej marży, jest ogromna nadwyżka na rynku. To samo z żelami dezynfekcyjnymi.
Na tym już nikt kasy nie zarobi.
lokar
Tu nie chodzi tylko i wyłącznie o maseczki...........firma produkuje kosmetyki np. dla największej sieci handlowej (prawie 3000 sklepów ) w Polsce ......wystarczy trochę chęci i poczytać co taka firma jeszcze produkuje.....

gratuluję posiadaczom akcji , wynik robi wrażenie.

Pozdrawiam

L.
chudyjakszkapa
szaleństwo :-) kto by pomyślał pół roku temu że to będzie taki towar zyskowny...
ma ktoś pomysł na to , jaki niepozorny towar usługa za pół roku, rok , będzie budził takie pożądanie? :D
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki