0,0220 zł
-15,38% -0,0040 zł
PBG SA (PBG)

Komunikaty spółki - PBG

Postanowienie Sądu w sprawie uchylenia Układu.
Zawieszenie postępowania egzekucyjnego na należących do PBG akcjach RAFAKO S.A.
Ogłoszenie z dnia 10 stycznia 2020r. o zwołaniu Zgromadzenia Obligatariuszy Obligacji serii I3 wyemitowanych przez spółkę PBG S.A. („Obligacje”).
Ogłoszenie z dnia 10 stycznia 2020r. o zwołaniu Zgromadzenia Obligatariuszy Obligacji serii H3 wyemitowanych przez spółkę PBG S.A. („Obligacje”).
Ogłoszenie z dnia 10 stycznia 2020r. o zwołaniu Zgromadzenia Obligatariuszy Obligacji serii G3 wyemitowanych przez spółkę PBG S.A. („Obligacje”).
Ogłoszenie z dnia 10 stycznia 2020r. o zwołaniu Zgromadzenia Obligatariuszy Obligacji serii H1 wyemitowanych przez spółkę PBG S.A. („Obligacje”).
Ogłoszenie z dnia 10 stycznia 2020r. o zwołaniu Zgromadzenia Obligatariuszy Obligacji serii G1 wyemitowanych przez spółkę PBG S.A. („Obligacje”).
Ogłoszenie z dnia 10 stycznia 2020r. o zwołaniu Zgromadzenia Obligatariuszy Obligacji serii H wyemitowanych przez spółkę PBG S.A. („Obligacje”).
Ogłoszenie z dnia 10 stycznia 2020r. o zwołaniu Zgromadzenia Obligatariuszy Obligacji serii G wyemitowanych przez spółkę PBG S.A. („Obligacje”).
Złożenie wniosku o otwarcie postępowania sanacyjnego przez spółkę zależną od PBG.
Informacja o nieosiągnięciu wymaganego Statutem kworum dla Walnego Zgromadzenia.
Uchwały podjęte przez Zgromadzenia Obligatariuszy Obligacji serii G, G1, G3, H, H1 oraz H3 oraz oświadczenie Zarządu Spółki w przedmiocie wyrażenia zgody na zmianę Warunków Emisji Obligacji każdej ze wskazanych serii.
Złożenie przez Spółkę wniosków: o otwarcie postępowania sanacyjnego oraz o uchylenie Układu.
Przebieg kariery zawodowej członków Zarządu Spółki.
Wyniki finansowe
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.