REKLAMA

W piątek rusza konferencja "Profesjonalny Inwestor 2015". Zakopane stolicą inwestorów

2015-11-20 07:00
publikacja
2015-11-20 07:00

W piątek 20 listopada w Zakopanem startuje konferencja "Profesjonalny Inwestor 2015". Przez trzy dni uczestnicy wydarzenia zgłębią tajniki inwestowania na rynkach finansowych. Bankier.pl będzie relacjonował to wydarzenie w Bankier.tv od piątku do niedzieli.

fot. / / SII

Na konferencji coś dla siebie znajdą zarówno starzy rynkowi wyjadacze, jak i nieco mniej doświadczeni gracze. Program podzielony będzie bowiem na dwie równoległe części: w pierwszej poruszane będą przede wszystkim tematy bardziej szczegółowe i wymagające rynkowego obycia, druga z kolei będzie swego rodzaju akademią. Pod hasłem "Zostań Profesjonalnym Inwestorem" uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez podstawowe problemy, które inwestor może napotkać na swojej drodze.

Program relacji konferencji "Profesjonalny Inwestor 2015" w Bankier.pl

Piątek

10:15 – 11:30 Adrian Mackiewicz, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych – „Analiza fundamentalna - od ogółu do szczegółu, czyli analiza makro, branżowa i porównawcza

12:00 – 13:15 Filip Duszczyk, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. – „Organizacja rynku kapitałowego w szczegółach, czyli czym handluje się na giełdzie

STUDIO BTV

16:15 – 17:30 Łukasz Nowak, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych – „Najskuteczniejsze metody analizy świec japońskich i formacji świecowych

18:45 – 20:00 Paweł Szczepanik, Szkolenia z Inwestycji Giełdowych – „Czy mamy szansę na powyborcze odbicie giełdowe? Analiza techniczna spółek ‘wrażliwych politycznie’

Sobota

9:00 – 10:15 Albert Rokicki, Longterm - "Budowa portfela dywidendowego, czyli jak wykorzystać złote zasady Warrena Buffetta"

10:15 – 11:30 Piotr Grela, DiNapoli Expert, Tradercom Investments – „Manipulacja na rynkach finansowych bez tajemnic – wszystko czego nie wiesz o profesjonalnych graczach a możesz dzięki Poziomom DiNapolego

12:00 – 13:15 Tomasz Rozmus, Smart Trader University Rozmus & Stasik – „Analiza wolumenu, fale Elliotta, price action, inne zaawansowane metody, czyli umiejętność analizowania wykresów to nie wszystko. Wykorzystanie metod AT w tradingu"

STUDIO BTV

15:15 – 16:30 Marcin Stebakow, Dom Maklerski BPS – „Branża odzieżowa pod lupą

19:30 – 20:30 Przyszłość polskiej giełdy z inwestorami indywidualnymi czy bez?” - spotkanie z Pawłem Tamborskim i Grzegorzem Zawadą, Członkami Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Niedziela

9:00 - 10:15 Rafał Irzyński, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych – „Analiza portfelowa na przykładach, czyli jak działa Portfel SII

10:15 - 11:30 Jarosław Dzierżanowski, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych – „Spółki na krawędzi - kiedy iść do sądu a kiedy ciąć stratę

- Podstawowym celem organizacji tego spotkania jest niepodważalna potrzeba wymiany wiedzy i doświadczenia – zaznacza Jarosław Dominiak, prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. – Jednocześnie zależy nam, aby do tego transferu know-how doszło pomiędzy przedstawicielami różnych branż, by pokazać, że rynek kapitałowy to tak naprawdę system naczyń połączonych. Mamy nadzieję, że konferencja "Profesjonalny Inwestor" jest platformą umożliwiającą tę wymianę – dodaje.

Spółki, analitycy, traderzy, inwestorzy...

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Martin Goersch, trader z ponad 10-letnim doświadczeniem, który poprowadzi czterogodzinny warsztat zatytułowany "Proces decyzyjny profesjonalnego tradera". Na Konferencji będą gościli także przedstawiciele zarządu GPW: Paweł Tamborski oraz Grzegorz Zawada. Wezmą oni udział w spotkaniu "Przyszłość polskiej giełdy z inwestorami indywidualnymi czy bez?", w którym m.in. odpowiedzą na pytania zgromadzonych na sali inwestorów indywidualnych.

W Zakopanem pojawią się również analitycy znanych domów maklerskich - Marcin Stebakow z BPS, czy Sylwia Jaśkiewicz z Bosia - którzy przybliżą słuchaczom nie tylko pokrywane przez siebie branże, ale także uchylą rąbka tajemnicy dotyczącej pracy analityka. "Profesjonalny Inwestor" to także dobra okazja do kontaktu ze spółkami. Na pytania inwestorów odpowiedzą m.in. przedstawiciele PZU, KGHM-u czy Baltony. Z kolei na temat efektywnej budowy własnego portfela emerytalnego w panelu podyskutują Andrzej Zajko, zastępca dyrektora Domu Maklerskiego PKO BP, Ignacy Morawski, główny ekonomista FM Banku PBP, Piotr Bujko, zarządzający funduszem globalnych akcji InValue FIZ oraz Jarosław Dominiak, prezes SII.

Zakopane w najbliższy weekend stanie się więc stolicą inwestorów. Wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć pod Tatry, zapraszamy do śledzenia relacji Bankier.pl, który będzie patronem medialno-technologicznym tegorocznej edycji. Startujemy już w piątek 20 listopada.

Więcej informacji na temat konferencji na stronach internetowych SII.

/at

Źródło:
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (8)

dodaj komentarz
~autor
A jest tam SII? Stowarzyszenie dbające o interesy własnych członków?
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Trader
Czy ci Państwo inwestują, a jeśli tak, czy mogą pokazać jakieś dowody, że odnoszą na tym polu sukcesy? Jeśli nie, to takie trochę opowiadanie bajek dla dzieci.
~podatnik
To p. Tamborski nie został zatrzymany przez prokuraturę i może występować na konferencji?
A swoją drogą ile można słuchać(za własne pieniądze ) o czymś co nazywa się GPW i jest od dawna wydmuszką w tym bankrucie jakim jest PRL bis?
~wojt
gorale dudkow wam nie dadza i za chwitle torba i kij
~miro
sobota, 10:15-11:30 to może być ciekawe
~NudyNaPudy
Co roku to samo i ci sami ludzie. Nuda.
~INTERSPORT
INETRSPORT prezes bedzie?

Powiązane: Konferencja Profesjonalny Inwestor

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki