REKLAMA

VENITI S.A.: Informacja o nabyciu znacznego pakietu akcji

2016-01-13 23:32
publikacja
2016-01-13 23:32
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2016
Data sporządzenia: 2016-01-13
Skrócona nazwa emitenta
VENITI S.A.
Temat
Informacja o nabyciu znacznego pakietu akcji
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Veniti S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 12 stycznia 2016 roku otrzymał zawiadomienie od pana Roberta Szulca o zmiane udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta ("WZA") w trybie art. 69 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

Zgodnie z przekazanymi informacjami pan Robert Szulc w dniu 12 stycznia 2016 roku dokonał transakcji zakupu akcji Emitenta w ramach rynku NewConnect. Przed wskazaną transakcją pan Robert Szulc posiadał 103.663 akcji Emitenta, które uprawniały do wykonywania 103.663 głosów na Walnym Zgromadzeniu, które stanowiły 4,64% ogółu głosów.

Z kolei po transakcji zakupu pan Robert Szulc posiada 123.663 akcji Emitenta, które uprawniają do wykonywania 123.663 głosów na Walnym Zgromadzeniu, które stanowią 5,54% ogółu głosów.

W związku z faktem, że pan Robert Szulc stał się podmiotem dominującym w stosunku do akcjonariusza Spółki posiadającego 50% akcji Emitenta - Argentum Capital LLC, poprzez podmiot zależny (Argentum Capital LLC) pan Robert Szulc kontroluje 55,54% akcji Emitenta.

Nie zostały wskazane osoby, o których mowa w art. 87 ust. 1 pkt 3 lit. C ustawy o ofercie publicznej, ponieważ nie zawarto wskazanych umów.

Pan Robert Szulc w ciągu 12 miesięcy nie wyklucza bezpośredniego lub pośredniego zwiększenia swojego zaangażowania w spółce Veniti S.A.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2016-01-13 Robert Szulc Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Wyjątkowa wyprzedaż Ford Pro. Poznaj najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki