REKLAMA
JUŻ JUTRO

TELIANI VALLEY POLSKA S.A.: Zawarcie umów współpracy oraz rozpoczęcie testów

2023-03-01 18:46
publikacja
2023-03-01 18:46
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 2 / 2023
Data sporządzenia: 2023-03-01
Skrócona nazwa emitenta
TELIANI VALLEY POLSKA S.A.
Temat
Zawarcie umów współpracy oraz rozpoczęcie testów
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Global Hydrogen Spółka Akcyjna (dalej „Emitent” lub „Spółka”) w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 31/2022 z dnia 5 grudnia 2022 roku, informującego o rozpoczęciu przez Emitenta współpracy w zakresie zaprojektowania, budowy, przeprowadzenia testów i oceny technologii prototypu modułowej mikrobiogazowni o mocy do 5kW, niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości informację o rozpoczęciu przez Emitenta etapu testów urządzenia, mających na celu odpowiednie skonfigurowanie, dokonanie obliczeń wydajności produkcji oraz weryfikację uniwersalności technologii, rozumianej jako możliwość konwersji różnorodnych substratów.

Celem przeprowadzenia testów Emitent w dniach 21-27 lutego 2023 roku zawarł umowy współpracy z kilkoma partnerami w tym z (i) Międzygminnym Kompleksem Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (ii) Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz (iii) Fabryką wyrobów cukierniczych Jago. W ramach zawartych umów Emitent przeprowadzi badania i testy substratu dostarczonego przez partnerów, służące określeniu jakości oraz potencjału biogazu poszczególnych substratów. Emitent z przeprowadzonych weryfikacji i testów przekaże poszczególnym partnerom raporty z badań.

Mikrobiogazownia to koncepcja, która kierowana będzie przez Emitenta przede wszystkim do producentów spożywczych, przedsiębiorstw zajmujących się odpadami zielonymi oraz mniejszych gospodarstw rolnych.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-03-01 Marcin Peszyński Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Najlepsze konta firmowe dla nowoczesnego biznesu

Najlepsze konta firmowe dla nowoczesnego biznesu

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki