REKLAMA
GPW

SMS-y z mBanku

2006-11-13 11:52
publikacja
2006-11-13 11:52
mBank rozpoczyna wysyłanie SMS-ów informacyjnych i marketingowych. Wiadomości przychodzące z numeru 2279 dotyczyć będą nowości, usług i oferty mBanku. Bank chce w ten sposób spopularyzować hasła smsowe.

Dotychczas otrzymywane przez klientów powiadomienia związane z serwisem transakcyjnym są nadal wysyłane z numeru 3388. Klienci, korzystający z tego sposobu autoryzowania transakcji, otrzymują hasło wraz z krótkim opisem operacji, błyskawicznie i bezpośrednio na telefon komórkowy podczas wykonywania czynności wymagającej autoryzacji. Poprzez wykorzystanie roamingu klienci mogą korzystać z tego rozwiązania również poza granicami Polski.

Hasła smsowe mBanku różnią się od podobnych rozwiązań proponowanych przez inne instytucje. System mBanku wylicza odpowiednie hasło smsowe on-line, uwzględniając wszystkie dane zlecanej operacji. W ten sposób jednym hasłem można potwierdzić tylko konkretną transakcję zleconą przez klienta. Każda modyfikacja zlecenia - zmiana numeru rachunku, daty operacji, kwoty – powoduje, że hasło traci aktualność i system przesyła kolejne do zatwierdzenia operacji.

mBank / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Weź udział w promocji i zgarnij premię
Weź udział w promocji i zgarnij premię

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki