REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Nowy dyrektor Volkswagen Bank direct

2007-10-03 14:00
publikacja
2007-10-03 14:00
W Departamencie Obsługi Bezpośredniej Volkswagen Bank Polska S.A., oferującym bankowość elektroniczną pod nazwą Volkswagen Bank direct, nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora. Od 1 października 2007 r. funkcję tę pełni Jarosław Augustowski.

Jarosław Augustowski ma 39 lat. Studiował na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej. Zdobywał doświadczenie między innymi w Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie odpowiadał za systemy kartowe oraz w NCR Polska Sp. z o.o., gdzie zajmował się sprzedażą bankomatów oraz systemów finansowych.

W latach 2000 – 2007 był związany z Inteligo Financial Services S.A., gdzie odpowiadał za rozwój oferty oraz sprzedaż konta Inteligo dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oprócz tego zajmował się również współpracą z partnerami biznesowymi Inteligo, budowaniem wspólnych ofert dla klientów banku oraz rozwojem biznesu.

Jako Dyrektor Departamentu Obsługi Bezpośredniej w Volkswagen Bank Polska S.A. będzie odpowiedzialny za realizację strategii rozwoju bankowości bezpośredniej Volkswagen Bank direct w zakresie kompleksowej oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych, w tym w szczególności za sprzedaż usług bankowych, kształtowanie polityki cenowej i nadzór nad zespołem call center.


Volkswagen Bank direct / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki