PILNE

LIVECHAT SOFTWARE: Livechat Software Spółka Akcyjna Raport dotyczący incydentalnego naruszenia Dobrych Praktyk

2018-10-19 16:31
publikacja
2018-10-19 16:31
Na podstawie par. 29 ust. 3 Regulaminu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Livechat Software Spółka Akcyjna przekazuje raport dotyczący niestosowania zasad szczegółowych zawartych w zbiorze "Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW 2016"
Walne zgromadzenie i relacje z akcjonariuszami

IV.Z.11. Członkowie zarządu i rady nadzorczej uczestniczą w obradach walnego zgromadzenia w składzie umożliwiającym udzielenie merytorycznej odpowiedzi na pytania zadawane w trakcie walnego zgromadzenia.
Zasada została naruszona incydentalnie.
Komentarz spółki dotyczący incydentalnego naruszenia powyższej zasady:  Na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 16 października 2018 r. we Wrocławiu („NWZ”) nie byli obecni przedstawiciele Zarządu Spółki i Rady Nadzorczej Spółki, co było spowodowane niespodziewanymi i niemożliwymi do przesunięcia obowiązkami zawodowymi Członków Zarządu oraz Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Sytuacja ta była jednorazowa, do tej pory na Walnych Zgromadzeniach Spółki regularnie obecny był przynajmniej jeden Członek Zarządu oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej lub Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej.


Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Używane w niskich ratach? Bezpieczne na wakacje. Znajdź swoje wymarzone auto>>

Używane w niskich ratach? Bezpieczne na wakacje. Znajdź swoje wymarzone auto>>

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki